Печь булерьян ProTech Grizzly ПК-03 20квт

Природа час від часу нагадує нам про те, що запаси надр не вічні. Про те саме кожен періодично дізнається також із рахунків за енергоносії. Тому дуже важливо серйозно ставитися до методів створення власного комфортного простору.
Альтернативні види опалення допоможуть вирішити проблему вартості тепла та й самих опалювальних приладів, включаючи монтаж та їхнє обслуговування. До такого альтернативного обладнання мають відношення конвекційні твердопаливні печі «Grizzly» класу булер’ян виробництва української компанії ProTech. Їхню ефективність давно доведено, ціна вражає доступністю, конструкція неординарна й наочно демонструє можливості. Й якщо будь-яка інша піч потребує нагріву власного корпусу, аби віддати тепло з поверхні, то булер’яни виводять одразу назовні тепле повітря через спеціальні патрубки. Сертифікат відповідності та гарантійні зобов’язання виробника підтверджують якість печей.
Властивості печі класу булер’ян ProTech Grizzly
- швидко рівномірно нагріває приміщення гарячим повітрям
- суцільнометалева конструкція з примусовою конвекцією;
- працює на усіх видах деревного й паперового палива
- безпечне, надійне, просте у використанні джерело тепла
- вибір потужності (8 – 20 кВт) на площу 200 – 600 м3
- кожух (корпус) із котлової сталі 3мм, високої якості
- містка округлої форми топка з перфорованим піддоном
- регулятори режимів на димовому патрубку, дверцятах печі
Застосування ProTech "Grizzly" конвекційної печі
Булер’ян - незамінний прилад для швидкого підігріву температури приміщення та доволі тривалого підтримування тепла у ньому. Це прекрасний прилад для опалення дачних та приватних будинків, теплиць, господарчих приміщень, магазинів, виробничих та складських площ тощо.
Зацікавлення викликає система керування піччю – проста та дієва. За допомогою режиму швидкого нагріву протягом 20 хвилин приміщення буде наповнене теплом. Наступний ваш крок – завантаження топки неколотими дровами та увімкнення режиму «газифікація», аби комфортна температура підтримувалася щонайменше 12 годин. А регулюється температура у «Grizzly» за допомогою регулятора, розташованого на дверцятах печі та на димовому патрубку.
Незвичайна конструкція булер’яну «Grizzly», товстий та важкий (86 кг) корпус допомагають за невисоку ціну досягти чималого ККД, що дає можливість заощаджувати кошти, не витрачати часу на завантаження та обслуговування печі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ProTech |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение печи | Отопительная |
| Состояние | Новое |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Материал топки | Сталь |
| Вид топлива | Твердое |
| Скорость нагревания воздуха | 6.5 куб. м/мин |
| Толщина материала топки | 3 мм |
| Подключение к дымоходу | Заднее |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Теплоемкость печи | С большой теплоемкостью |
| Вес | 126 кг |
| Номинальная мощность | 20000 Вт |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1076 мм |
| Ширина | 654 мм |
| Глубина | 952 мм |
| Диаметр дымохода | 110 мм |
| Дополнительные характеристики печей на твердом топливе | |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Количество загрузок топлива в сутки | 2 раз/сутки |
| Объем камеры сгорания | 170 л |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Виды твердого топлива | Дрова |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальный объем закладки дров, л | 146 |
| Тип печи | Булерьян |
| Объем отапливаемого помещения, м5 | 600 |
- Цена: 12 590 ₴


