Котел газовый ITALTHERM CITY CLASS 25 K з трубою

Інформація про ITALTHERM CITY CLASS 25 K, з трубою
Тепло-ефектівность, екологічність, технологічність, компактність, доступність і практичність, ось шість ключових слів ідеально характеризують прекрасний котел ITALTHERM CITY CLASS 25 K від всім відомого Італійського виробника опалювального газового обладнання Italtherm. Використання комплексу інноваційних технологій дозволяють значно підвищити продуктивність. Основний теплообмінник абсолютно нового типу і конструкції який втілив в собі самі передові і інноваційні технології в цій сфері розвитку дозволяє багаторазово ефективніше, швидше і з меншими витратами енергії виробляти нагрів води в великому обсязі до необхідної температури. Як все котли ТМ Italtherm він має свій неповторний але лёгкоузнаваемим дизайном який дозволяє з легкістю сказати що це Італійський бренд Italtherm в який ергономічно вписується рідкокристалічний дисплей і кнопки настройки з широким функціоналом роботи газового котла, здатний задовольнити запити найвимогливішого користувача. Модель ITALTHERM CITY CLASS 25 K також оснащена триходовим електронним клапаном дозволяє зробити використання котла ще більш комфортним. ITALTHERM CITY CLASS 25 K це газовий котел зроблений людьми для людей.
Характеристики
Конденсаційний первинний теплообмінник з нержавіючої сталі зі збільшеними проходами води;
Сертифікат RANGE RATED;
Клас 5 NOx відповідно до UNI EN483;
Система ICS (Intelligent Combustion System), яка гарантує ідеальне згоряння в будь-яких умовах;
Можливість роботи з усіма типами газу (газова адаптивна функція) без заміни форсунок;
Модуляція 1:10;
Гідравлічний блок з латуні з сполуками DIN;
Надкомпактні розміри;
Простота установки (вага моделі 25 К менше 28 кг);
Може бути встановлений в приміщенні або на вулиці в частково захищеному місці (температура 0 ÷ 60 ° C);
Розроблений, щоб полегшити обслуговування;
Висока і низька температура в режимі опалення;
Можливість роботи з зонними системами;
Можливість роботи із зовнішнім зондом;
Продуктивність до 20,0 л / хв (модель 35 K);
Висока ефективність і низьке споживання;
Мікропроцесорна електроніка;
ЖК-дисплей з самодіагностикою;
Простий і зрозумілий призначений для користувача інтерфейс;
Функція сажотруса;
Конденсатоотводчик з сухим затвором;
Пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі;
Електричний триходовий клапан;
Високоефективний (готовий ErP) повний електронний циркуляційний насос з модуляцією;
Автоматичний байпас;
Пост-циркуляція насоса;
Функція регулювання максимальної потужності нагріву;
Функція захисту від замерзання контуру опалення і ГВП;
Функція антиблокування насоса і триходового клапана;
Фільтр подачі води в котел.
серії
Italtherm City Class K (конденсаційний)
City Class K - це новий комбінований конденсаційний котел для опалення і виробництва гарячої води через пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ITALTHERM |
| Страна производитель | Италия |
| Мощность номинальная | 25 кВт |
| Вид топлива | Газообразное |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Вес | 37.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Цвет | Белый |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационные |
| Состояние | Новое |
| Отопление | |
| Объем расширительного бака | 8 л |
| Горячее водоснабжение | |
| Производительность горячей воды | 12.1 л/мин |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 165 Вт |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 700 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диапазон температуры отопления - °C | 35-83 |
| Диапазон температуры сантехнической воды - °C | 30-55 |
| Потребление газа, мин – м3/час | 0.56 |
- Цена: 34 300 ₴


