Котел газовый ITALTHERM CITY CLASS 28 C

Комфортне існування у межах дому або окремої квартири асоціюється не лише зі смачною їжею, новою шафою чи зручним ліжком. Завжди кожен із нас за замовчуванням має на увазі можливість будь – якої миті прийняти душ у теплій ванній кімнаті та при тому не залежати від примх централізованої системи опалення, гарячого водопостачання.
Молода, але вже досить досвідчена італійська компанія Italtherm є вигідним виробником не лише для європейських, а також українських покупців. І справа не лише у прийнятній ціні та високій якості опалювальної техніки, а у тому, що вона максимально адаптована до наших газових та електричних мереж.
Разом із тим, компанія Italtherm широко застосовує інноваційні технології під час розробки газових котлів та іншої техніки, що дозволяє спростити їх обслуговування і керування приладами. У модельному рядку котлів Italtherm присутні двоконтурні із відкритою камерою згоряння, турбо, а також конденсаційні, ККД котрих відносно звичайних газових котлів перевищує 100%. Продукція Italtherm має сертифікати відповідності у 32 країнах європейського континенту.
Властивості та переваги котлів газових ITALTHERM
- висока якість зборки, окремих деталей, вузлів, комунікацій
- матеріал виконання усієї гідравлічної групи – латунь
- чітка система електронного керування процесами Nordgas
- вбудовані багатошвидкісні циркуляційні насоси
- надійний захист від замерзання та порушення циркуляції
- система автоматичної діагностики причин виходу із ладу
- можливість під’єднання кімнатного термостату
Газовий котел навісний ITALTHERM CITY CLASS 28 C - двоконтурний котел з відкритою камерою згоряння (димохідний) і двома роздільними теплообмінниками для опалення та гарячого водопостачання. Дизайн котла розроблений італійською дизайнерською компанією GIUGIARO, яка відома як розробник дизайну ексклюзивних авто Ferrari, Maserati, Corvette і ін.
Котел включає якісні комплектуючі з підвищеними експлуатаційними характеристиками для тривалої і безвідмовної роботи обладнання. Латунна гідравлічна група, мідний первинний теплообмінник, теплообмінник ГВП з нержавіючої сталі. Пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі і клапан з електроприводом дають можливість отримувати стабільну температуру гарячої сантехнічної води при використанні на кухні або у ванній кімнаті. Котел газовий настінний димохідний ITALTHERM CITY CLASS 28 C має міжнародний сертифікат KIWA. Всі технічні компоненти на 100% Made in Italy і / або Made in Europe.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ITALTHERM |
| Страна производитель | Италия |
| Мощность номинальная | 28 кВт |
| Вид топлива | Газообразное |
| Коэффициент полезного действия | 90.1 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Открытая |
| Материал теплообменника | Медь |
| Расход газового топлива | 2.99 куб. м/час |
| Вес | 27.6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Давление газа на входе в котел | 17 мбар |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Отопление | |
| Объем расширительного бака | 10 л |
| Горячее водоснабжение | |
| Производительность горячей воды | 16.3 л/мин |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 142 Вт |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 700 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диапазон температуры отопления - °C | 35-78 |
| Диапазон температуры сантехнической воды - °C | 30-55 |
| Потребление газа, мин – м3/час | 1.37 |
- Цена: 22 300 ₴


