Котел газовый ITALTHERM City Plus 24 F

Комфортне існування у межах дому або окремої квартири асоціюється не лише зі смачною їжею, новою шафою чи зручним ліжком. Завжди кожен із нас за замовчуванням має на увазі можливість будь – якої миті прийняти душ у теплій ванній кімнаті та при тому не залежати від примх централізованої системи опалення, гарячого водопостачання.
Молода, але вже досить досвідчена італійська компанія Italtherm є вигідним виробником не лише для європейських, а також українських покупців. І справа не лише у прийнятній ціні та високій якості опалювальної техніки, а у тому, що вона максимально адаптована до наших газових та електричних мереж.
Разом із тим, компанія Italtherm широко застосовує інноваційні технології під час розробки газових котлів та іншої техніки, що дозволяє спростити їх обслуговування і керування приладами. У модельному рядку котлів Italtherm присутні двоконтурні із відкритою камерою згоряння, турбо, а також конденсаційні, ККД котрих відносно звичайних газових котлів перевищує 100%. Продукція Italtherm має сертифікати відповідності у 32 країнах європейського континенту.
Властивості та переваги котлів газових ITALTHERM
- висока якість зборки, окремих деталей, вузлів, комунікацій
- матеріал виконання усієї гідравлічної групи – латунь
- чітка система електронного керування процесами Nordgas
- вбудовані багатошвидкісні циркуляційні насоси
- надійний захист від замерзання та порушення циркуляції
- система автоматичної діагностики причин виходу із ладу
- можливість під’єднання кімнатного термостату
Застосування ITALTHERM котлів газових
Зручні та легкі у експлуатації газові котли італійської компанії Italtherm користуються великою популярністю як в Україні, так і у інших частинах Європи. Компанія випускає димохідні та турбінні, з бітермічним теплообмінником або ж пластинчастим, із одним та двома окремими теплообмінниками на опалення та гаряче водопостачання. Також компанія Italtherm випускає високоякісні конденсаційні газові котли.
Якщо ви щасливий володар власної квартири, дачного будиночка, приватного домоволодіння або ж офісного приміщення, для опалення своїх квадратних метрів вигідно буде придбати у компанії «СоларБуд» газовий котел Italtherm. Двоконтурний італієць допоможе вам із якісним економним опаленням та забезпечить гарячою водою до 13 літрів на хвилину. Рідкокристалічний дисплей, що відтворює інформацію за допомогою електронної плати, сповістить про усі можливі негаразди у системі.
Котел газовий ITALTHERM CITY PLUS F
Сучасні прилади опалення створюють щоразу зручніші та надійніші. Виробники газових опалювальних котлів до того ж через конкуренцію змушені до постійних оновлень модельних лінійок тримати якомога нижчу ціну на своє обладнання. Як завжди, з успіхом витримують такі «перегони» італійці.
Відома компанія Italtherm із Італії випускає кілька модифікацій лінійки City Plus й одна із них - City Plus F. ЇЇ створено спеціально для бездимохідного, тобто примусового, димовідведення. Надійну систему електронного керування можна доповнювати пультом ДУ, а LCD дисплей доступно сповістить про дії приладу. Сертифікований у 32 країнах Європи.
Властивості ITALTHERM CITY PLUS F газового котла
- два теплообмінники – для води та опалення
- простий в експлуатації, надійний, легко інсталюється
- можливість підключення кімнатних регуляторів, пульта ДУ
- електророзпал, захист системи циркуляції
Застосування котла ITALTHERM CITY PLUS F газового
Дві важливі функції виконує двоконтурний газовий котел Italtherm City Plus F – опалення та гаряче водопостачання. Два окремих сталевих пластинчастих теплообмінники дозволяють це робити стабільно якісно. Якщо придбати у компанії «СоларБуд» котел City Plus F на 24 або 30 кВт, легкий та теплий зимовий сезон вам забезпечено.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ITALTHERM |
| Страна производитель | Италия |
| Состояние | Новое |
| Тип топки | Закрытая |
| Расход газового топлива | 2.72 куб. м/час |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Коэффициент полезного действия | 92.8 % |
| Вид топлива | Газообразное |
| Способ установки | Настенный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал теплообменника | Медь |
| Вес | 34 кг |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 700 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глубина | 340 мм |
| Отопление | |
| Объем расширительного бака | 8 л |
| Электрические параметры | |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 130 Вт |
| Дополнительные характеристики | |
| Электронное зажигание | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Дисплей | Да |
| Горячее водоснабжение | |
| Производительность горячей воды | 11.4 л/мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Диапазон температуры сантехнической воды - °C | 30-55 |
| Диапазон температуры отопления - °C | 35-78 |
| Потребление газа, мин – м3/час | 1.09 |
- Цена: 24 524 ₴


