Котел газовый ITALTHERM City Plus 24 C

Комфортне існування у межах дому або окремої квартири асоціюється не лише зі смачною їжею, новою шафою чи зручним ліжком. Завжди кожен із нас за замовчуванням має на увазі можливість будь – якої миті прийняти душ у теплій ванній кімнаті та при тому не залежати від примх централізованої системи опалення, гарячого водопостачання.
Молода, але вже досить досвідчена італійська компанія Italtherm є вигідним виробником не лише для європейських, а також українських покупців. І справа не лише у прийнятній ціні та високій якості опалювальної техніки, а у тому, що вона максимально адаптована до наших газових та електричних мереж.
Разом із тим, компанія Italtherm широко застосовує інноваційні технології під час розробки газових котлів та іншої техніки, що дозволяє спростити їх обслуговування і керування приладами. У модельному рядку котлів Italtherm присутні двоконтурні із відкритою камерою згоряння, турбо, а також конденсаційні, ККД котрих відносно звичайних газових котлів перевищує 100%. Продукція Italtherm має сертифікати відповідності у 32 країнах європейського континенту.
Властивості та переваги котлів газових ITALTHERM
- висока якість зборки, окремих деталей, вузлів, комунікацій
- матеріал виконання усієї гідравлічної групи – латунь
- чітка система електронного керування процесами Nordgas
- вбудовані багатошвидкісні циркуляційні насоси
- надійний захист від замерзання та порушення циркуляції
- система автоматичної діагностики причин виходу із ладу
- можливість під’єднання кімнатного термостату
Застосування ITALTHERM котлів газових
Зручні та легкі у експлуатації газові котли італійської компанії Italtherm користуються великою популярністю як в Україні, так і у інших частинах Європи. Компанія випускає димохідні та турбінні, з бітермічним теплообмінником або ж пластинчастим, із одним та двома окремими теплообмінниками на опалення та гаряче водопостачання. Також компанія Italtherm випускає високоякісні конденсаційні газові котли.
Якщо ви щасливий володар власної квартири, дачного будиночка, приватного домоволодіння або ж офісного приміщення, для опалення своїх квадратних метрів вигідно буде придбати у компанії «СоларБуд» газовий котел Italtherm. Двоконтурний італієць допоможе вам із якісним економним опаленням та забезпечить гарячою водою до 13 літрів на хвилину. Рідкокристалічний дисплей, що відтворює інформацію за допомогою електронної плати, сповістить про усі можливі негаразди у системі.
Котел газовий ITALTHERM City Plus 24 C
Сьогодні на ринку опалювальних приладів безліч виробників, моделей, цінових категорій та незмінну упевнену популярність на території європейського континенту утримують італійці. Їх технологічні та разом із тим доступні за ціною газові котли здатні працювати десятиліття. Слід лише обрати систему димовідведення.
Якщо вашу оселю вже обладнано якісною димохідною системою, то є сенс придбати в компанії «СоларБуд» котел Italtherm CITY PLUS 24 C. Відкрита камера згоряння, два окремих теплообмінники, ККД близько 90%, зрозуміла система електронного керування та оповіщення дають відчуття комфорту.
Властивості ITALTHERM City Plus 24 C котла газового
- надійні експлуатаційні якості впродовж багатьох років
- компактний корпус, система електронного керування
- система захисту від замерзання, порушення циркуляції
- два пластинчасті теплообмінники із якісної сталі
Застосування газового котла ITALTHERM City Plus 24 C
Газові котли італійської компанії Italtherm серії CITY PLUS 24 C - зручні та надійні прилади опалення та підігріву води для господарчих потреб. Бюджетний, але надійний варіант двоконтурного котла, що слугуватиме вам багато років, може керуватись з пульта ДУ та працювати з кімнатним терморегулятором.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ITALTHERM |
| Страна производитель | Италия |
| Состояние | Новое |
| Тип топки | Открытая |
| Расход газового топлива | 2.72 куб. м/час |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Коэффициент полезного действия | 89.6 % |
| Вид топлива | Газообразное |
| Способ установки | Настенный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал теплообменника | Медь |
| Вес | 29 кг |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 700 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Отопление | |
| Объем расширительного бака | 8 л |
| Электрические параметры | |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 90 Вт |
| Дополнительные характеристики | |
| Электронное зажигание | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Дисплей | Да |
| Горячее водоснабжение | |
| Производительность горячей воды | 11 л/мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Диапазон температуры сантехнической воды - °C | 30-55 |
| Диапазон температуры отопления - °C | 35-78 |
| Потребление газа, мин – м3/час | 1.09 |
- Цена: 24 524 ₴


