Лічильник тепла GROSS WMZ-UA 15 Class3 (на подачу, Qn 1.5m3/h)

Не кожен із мешканців багатоповерхівок може похизуватись автономним опаленням, натомість централізоване витягає з гаманця пристойні кошти. До того ж нерідко буває, що якість централізованого опалення не відповідає нормативам. У таких випадках кращим помічником з економії на послугах опалення є тепловий лічильник.
Українська компанія Gross багато років на ринку вимірювальних приладів займає достойну позицію та випускає якісні, точні та надійні лічильники. Упевнитись можна у їх працездатності, якщо придбати лічильник тепла Gross WMZ-UA в компанії «СоларБуд». Вони вимірюють температуру від 4 до 95 °С, відповідають ДСТУ EN 1434-1:2006, мають оптопорт, добре «запам’ятовують» дані. Лічильник продається у комплекті із шаровим краном та згоном, що важливо для нормального монтажу.
Властивості GROSS WMZ-UA 15 Class3 – лічильника тепла
- можливість дистанційної передачі даних (оптопорт)
- низький рівень похибки (2-3 клас точності)
- дозволений держстандартами, відповідає ДСТУ
- зберігає дані за останні більше, ніж 10 років
- комплект для інсталяції у наявності
- автоматичне вимірювання температури від 4 до 95 °С
Застосування теплолічильника GROSS WMZ-UA 15 Class3
Оскільки GROSS WMZ-UA 15 Class3 є теплолічильником, то використовується для обліку отриманого тепла під час сезону опалення у централізований спосіб. Такий лічильник цілком влаштує як житлове, так і технічне приміщення без промислового виробництва, де температура коливається у межах від 5 до 55°С, а розводка трубопроводу – горизонтальна.
Вимірювач якості опалення GROSS оснащено батареєю, термін експлуатації якої близько 6 років, що важливо для вбудованої системи збереження інформації та визначення температури оточуючого середовища, носія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gross |
| Измеряемая среда | Вода |
| Тип теплосчётчика | Механический |
| Метрологический класс | А |
| Состояние | Новое |
| Вес | 0.65 кг |
| Способ монтажа | Горизонтальный/вертикальный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 8.2 мм |
| Ширина | 8.5 мм |
| Монтaжнaя длинa | 19 мм |
| Длина | 11 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальная температура окружающей среды | 55 град. |
| Минимальный расход, Qmin | 0.003 куб. м/час |
| Максимальный расход, Qmax | 3 куб. м/час |
| Номинальный расход, Qn | 1.5 куб. м/час |
| Минимальная температура окружающей среды | 5 град. |
| Межповерочный интервал | 4 лет |
- Цена: 2 713 ₴

