Сонячна полікристалічна панель AMERISOLAR AS-6P30-270 / 4BB

Сонячна енергетика упевнено увійшла до осель українців через застосування міжнародних програм та сплати державою надлишків за «Зеленим тарифом». В Україні сьогодні виробляється близько 10 % електричної енергії за допомогою сонячних панелей.
Полікристалічні панелі Amerisolar AS-6P30 виробляє компанія Worldwide Energy and Manufacturing зі США. Кілька варіантів від 260 В до 270 В дозволяють точно, економно зібрати систему. Розташування токоприймачів 4ВВ збільшує кількість виробленої енергії у спеку, а часте розміщення шин дозволяє зменшити на 15 % навантаження на кремнієві чарунки. Працює модуль близько 30 років, гарантія на виріб 12 років.
Властивості панелей AMERISOLAR AS-6P30 сонячних
- підвищений рівень ефективності, рівномірне навантаження
- стабільний виробіток енергії за спекотної погоди (4ВВ)
- міцна алюмінієва рама 40 мм, витримує вітер, сніг
- вигідне співвідношення ціни та якості
Застосування AMERISOLAR AS-6P30 сонячних панелей
Для збереження навколишнього середовища через використання джерел відновлюваної енергії та заради зручності, комфорту у побуті, на виробництві, соціальних та інших об’єктах один із небагатьох способів – інсталяція сонячних батарей. Якщо придбати у компанії «СоларБуд» полікристалічні модулі Amerisolar AS-6P30, різниця буде не лише у платіжках, а у сталому освітленні, опаленні, гарячому водозабезпеченні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Amerisolar |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Степень защиты IP | 67 |
| Напряжение | 31.1 В |
| Мощность | 270 Вт |
| Материал рамки | Алюминий |
| Напряжение при максимальной мощности | 31.1 В |
| Напряжение холостого хода | 38.4 В |
| Количество элементов | 60 шт |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Тип панели | Поликристаллическая |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 40 мм |
| Вес | 18.5 кг |
| Ширина | 992 мм |
| Длина | 1640 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления модуля | Поликристаллический кремний |
- Цена: 6 538 ₴

