Інвертор PV18-3K PK

Сонячна енергетика, як і будь – які інші види альтернативного енергозабезпечення, сьогодні переживає по-справжньому революційний «бум». Окрім того, що це економія ресурсів, що не відновлюються, альтернативні види енергетики сприяють покращенню екоклімату на планеті.
Компанія із Китаю Altek займається створенням приладів, що включає автономна сонячна система, серед яких інвертори із ШІМ контролерами – яскраві представники якості та надійності. Слід придбати у компанії «СоларБуд» інвертор Альтек, адже він має потужність, достатню для живлення найнеобхідніших приладів, інтерфейс для віддаленого моніторинга RS485, можливість зарядки АКБ.
Властивості Altek – інверторів із ШІМ контролерами
- форма синусоїди - чиста
- керування за допомогою ШІМ
- можливість дистанційного моніторинга
- легке підключення, зарядка АКБ
- надійна багаторічна робота
Застосування ШІМ інверторів Altek
Серед побутових потреб енергетична складова є основною. Тож інвертор із широтно – імпульсною модуляцію виробництва Altek є важливим пристроєм, що допоможе забезпечити безперебійний електричний струм альтернативного походження.
Залежно від потужності, інвертори Альтек PV-18 можуть живити від одного до кількох побутових приладів із застосуванням акумуляторів. Це комп’ютери, пральні машини, освітлення, електроінструменти тощо.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Must |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| КПД, не менее | 93 % |
| Частота | 50 Гц |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальное входное напряжение | 24 В |
| Номинальное выходное напряжение | 220~240 В |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| Тип рабочей величины | Напряжение |
| Допустимая пиковая мощность | 4800 Вт |
| Номинальная мощность | 2400 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 100 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Длина | 272 мм |
| Вес | 12 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Макс. зарядный ток солнечных панелей, (А) | 50 |
| Макс. напряжение холостого хода солнечных панелей, (В) | 60 |
| Макс. зарядный ток от сети, (А) | 20-30 |
| Срабатывание защиты от перенапряжения, (В) | 31 |
- Цена: 15 548 ₴

