Водонагрівач SolarBud-200 E2-2.2 (200л, 2 теплообмінника, 2.2 кВт)

26 339 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- +380 (96) 911-38-32г.Винница (партнеры)
- +380 (96) 911-38-32г.Луцк (партнеры)
- +380 (96) 911-38-32г.Львов (представительство)
Акумулюючий бак SolarBud 200-E2-2.2 на 200 літрів (з двома теплообмінникми, ТЕНом та блоком керування) призначений для нагрівання та підтримання постійної температури гарячої води у системі водопостачання. Нагрів води відбувається з допомогою вмонтованих теплообмінників, до яких є можливість під'єднати різні джерела тепла (сонячниі колектори, газовий чи твердопаливний котел), а також ТЕНа на 2,2 кВт (230V).
Додатково водонагрівач можна (рекомендується) обладнати зовнішнім контролером який буде управляти як самим ТЕНом так і сонячною системою, газовим чи твердопаливним котлом.
Для захисту від корозії та для довшого зберігання бака у робочому стані водонагрівач обладнаний магнієвим анодом. Він бере на себе майже всю дію іржі та довгий час зберігає стінки бака неушкодженими. З баком у комплект входить комбінований запобіжний клапан який захищає бак від надмірного тиску, а також зворотній клапан та заглушка.
Внутрішній бак водонагрівача виконаний із нержавіючої сталі. На зовнішній металічний бак нанесено білу порошкову фарбу.
Завдяки пінополіуретановій ізоляції (55 мм.) температура у баці зберігається довгий час, а тепловтрати складають всього менше 5 ºС на добу.
Об'єм бака 200 літрів, що дає змогу забезпечити гарячою водою в достатній кількості 4-6 осіб.
Водонагрівач можна встановлювати як на дачі, в приватному будинку чи в офісі так і навіть у квартирі як альтернативу звичайному класичному бойлеру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eldon |
| Страна производитель | Болгария |
| Состояние | Новое |
| Мощность номинальная | 3 кВт |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Способ установки | Напольный |
| Способ нагрева | Комбинированный |
| Частота | 50 Гц |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Расположение | Вертикальное |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Объём ёмкости для воды | 144 л |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Вес | 62 кг |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1170 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Глубина | 620 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Площадь теплообменников | 1.97 м2 |
| Класс энергетической эффективности | B |
| Номинальное давление | 0.6 МПа |
| Материал бака | Сталь |
| Тепловые потери при нулевой нагрузке | 55 Ват |
| Площадь нижнего теплообменника | 1.67 м2 |
| Диаметр труб (сеть водоканала/теплообменник) | 3/4 |
| Управление | Механическое |
| Количество теплообменников | 2 |
| количество магниевых аннодов | 2 |
| Площадь верхнего теплообменника | 0.3 м2 |
- Цена: 26 339 ₴









