Вітрогенератор Flamingo Aero 4 - 6.7/1000

Альтернативна енергетика сьогодні у центрі уваги навіть не найбагатших верств населення. Воно і зрозуміло, адже кожен бажає мати власну незалежну енергетичну систему, що не впливає на стан навколишнього середовища.
Зручність вітрогенераторів полягає у невеликій займаній площі. Flamingo Aero – вітрогенератори від українського виробника встановлюються на щоглу від 11 м та вище, що дає змогу більш продуктивної праці. Вони адаптовані до невеликої потужності вітру, мають оригінальну систему обертання вітроколеса, механізм флюгування лопатей для захисту від пошкодження за великого вітронавантаження.
Переваги Flamingo Aero - вітчизняних вітрогенераторів
- надійна система захисту, стабілізації
- використання в якості резервних та основних джерел енергії
- не потребує великої площі для встановлення
- швидке гарантійне обслуговування за потреби
Застосування вітрогенераторів Flamingo Aero
Серед широкого асортименту вітрогенераторів Flamingo Aero у компанії "SolarBud" наявний цілий спектр потужностей. Можна придбати їх для підтримки або повного забезпечення енергією від невеличких до досить пристойних за площею садиб.
Приблизний термін експлуатації вітрогенераторів Flamingo Aero 15 - 20 років, додаткова перевага – сервісне обслуговування від виробника, постійна наявність комплектуючих.
Для бажаючих заощаджувати, наприклад, на опаленні Flamingo Aero 4 кВт є чудовим варіантом. Управління за допомогою контролера із мікропроцесорною системою керування забезпечує стабільність роботи вітрогенератора.
Вітрогенераційну установку Flamingo Aero 4 кВт вироблено в Україні і це можна впевнено назвати великою перевагою. По – перше, їх експлуатаційні можливості значно більші, ніж у китайських аналогів, по – друге, ви не зазнаєте жодних труднощів із комплектуючими та сервісним обслуговуванням. Він має 3 лопаті, кілеву вітроорієнтацію, здатність виробляти близько 1000 кВт електроенергії на місяць.
Переваги Flamingo Aero 4 - 6.7/1000 вітрогенератора
- відцентровий регулятор кутової швидкості
- механічне гальмо
- можливість обладнання електронною системою захисту
- швидкий запуск за маловітряної погоди
- можливість механічної зупинки, як дублюючої
- довготривалий термін експлуатації (15-20 років)
Застосування вітрогенератора Flamingo Aero 4 кВт
Чудова можливість автономізуватись від нестабільних та недешевих електричних мереж – придбати вітроустановку Flamingo Aero 4 кВт. Вона у змозі забезпечити живлення побутових приладів, не потужного обладнання, освітлення та опалення садиб, дач, теплиць, баз відпочинку тощо.
До вітрогенератора Flamingo Aero Ви можете додатково придбати фермову щоглу:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flamingo Aero |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная скорость вращения | 50 м/сек |
| Ось вращения | Вертикальная |
| Напряжение аккумулятора | 96 В |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Максимальная скорость ветра | 50 м/сек |
| Максимальная частота вращения ротора | 140 об/мин |
| Производительность | 1000 кВт*ч |
| Диаметр ветроколеса | 6.7 м |
| Тип ветряной электростанции | Наземная ветряная электростанция |
| Материал лопастей | Стекловолокно |
| Количество лопастей | 3 шт |
| Минимальная скорость вращения | 2.5 м/сек |
| Параметры генератора | |
| Выходное напряжение | 96 В |
| Номинальная мощность | 4000 Вт |
- Цена: 384 122 ₴

