Вітрогенератор FLAMINGO AERO 0,8-3,1/200

Альтернативна енергетика сьогодні у центрі уваги навіть не найбагатших верств населення. Воно і зрозуміло, адже кожен бажає мати власну незалежну енергетичну систему, що не впливає на стан навколишнього середовища.
Зручність вітрогенераторів полягає у невеликій займаній площі. Flamingo Aero – вітрогенератори від українського виробника встановлюються на щоглу від 11 м та вище, що дає змогу більш продуктивної праці. Вони адаптовані до невеликої потужності вітру, мають оригінальну систему обертання вітроколеса, механізм флюгування лопатей для захисту від пошкодження за великого вітронавантаження.
Переваги Flamingo Aero - вітчизняних вітрогенераторів
- надійна система захисту, стабілізації
- використання в якості резервних та основних джерел енергії
- не потребує великої площі для встановлення
- швидке гарантійне обслуговування за потреби
Застосування вітрогенераторів Flamingo Aero
Серед широкого асортименту вітрогенераторів Flamingo Aero у компанії "SolarBud" наявний цілий спектр потужностей. Можна придбати їх для підтримки або повного забезпечення енергією від невеличких до досить пристойних за площею садиб.
Приблизний термін експлуатації вітрогенераторів Flamingo Aero 15 - 20 років, додаткова перевага – сервісне обслуговування від виробника, постійна наявність комплектуючих.
Невеликої потужності вітрогенератор на постійних магнітах доволі тихо працює, має новітню систему стабілізації частоти обертів, що дає змогу використовувати турбіну на різних швидкостях вітру.
Вітроустановка Flamingo Aero 0,8 – 3.1 обладнана контролером заряду та за бажання може комплектуватись щоглою від 14,3 до 23 м заввишки. Вітроорієнтація за допомогою кіля, має 3 лопаті, систему захисту від ураганних вітрів, гальмує за допомогою флюгування. Здатний виробляти протягом місяця до 250 кВт/г електричної енергії.
Переваги Flamingo Aero 0,8 – 3,1/200 вітрогенератора
- чудовий допоміжний варіант енергозабезпечення
- вибір генератора за напругою до різних перетворювачів
- тихий хід, надійна система захисту
- генератор на постійних магнітах
- невелика площа встановлення
Застосування вітрогенератора Flamingo Aero 0,8 – 3,1/200
Невелика за потужністю, але здатна виробляти на місяць до 250 кВт/г екологічно чистої електроенергії, вітрогенеруюча станція Flamingo Aero 0,8 – 3.1 призначена для підтримки невеликих домогосподарств. Можете бути впевнені, що ваша дачна ділянка, освітлення ферми, провулку буде працювати без перебоїв. Приблизний термін експлуатації 15 – 20 років.
До вытрогенератора Flamingo Aero Ви можете додатково придбати фермову щоглу:
Щогла фермова 14.3 м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flamingo Aero |
| Материал лопастей | Стекловолокно |
| Максимальная скорость вращения | 50 м/сек |
| Количество лопастей | 3 шт |
| Ось вращения | Вертикальная |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Максимальная скорость ветра | 50 м/сек |
| Максимальная частота вращения ротора | 310 об/мин |
| Производительность | 200 кВт*ч |
| Диаметр ветроколеса | 3.1 м |
| Тип ветряной электростанции | Наземная ветряная электростанция |
| Минимальная скорость вращения | 2.5 м/сек |
| Параметры генератора | |
| Выходное напряжение | 48 В |
| Номинальная мощность | 800 Вт |
- Цена: 100 616 ₴

