Джерело безперебійного живлення UPS Rezerv 700 (12V)

Дві чудові лінійки ДБЖ Rezerv та Star від торгової марки Solar Expert спроможні забезпечувати безперервне живлення електроприладів із різних джерел.
Максимальна напруга ДБЖ Star від Solar Expert 600 Вт з вихідною модифікованою синусоїдою. Rezerv має чисту вихідною синусоїду та понад 700 Вт пікової напруги. Багатоступенева система захисту від перепадів напруги, струму, перезаряду, перерозряду, можливість керування за допомогою LCD або LED дисплею доповнює наявність «холодного» старту та перезапуск після відновлення напруги.
Властивості ДБЖ Rezerv та Star від SOLAR EXPERT
- можливість безперервної роботи від АКБ до 24 годин
- надійна система захисту, попередження, керування
- візуальна індикація, дисплей з переліком налаштувань
- автоматичне перемикання на АКБ та назад
- зовнішній акумулятор, прийнятна ціна
Застосування Rezerv та Star SOLAR EXPERT
Спеціально розроблені для резервного електроживлення побутової, офісної та іншої техніки, інвертори – ДБЖ Star та Rezerv від Solar Expert мають надійну систему автоматичного керування процесами. Добрий захист під’єднаних електроприладів та власний від мережевих негараздів забезпечує довготривалу експлуатацію усього обладнання.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 127 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Вес | 4.5 кг |
| Длина | 298 мм |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Тип монтажа | Напольный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Индикация | Цифровая |
| Технические характеристики | |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Минимальное входное напряжение | 12 В |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| КПД, не менее | 90 % |
| Ток заряда | 15 А |
| Время переключения | 10 мс |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Выходная мощность | 500 Вт |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Напряжение перехода на АБ | 170-280В (Personal Computers) или 90-280В( Home Appliances) |
| Время перехода на АБ и обратно | 10 мс (For Personal Computers) или 20 мс (Home Appliances) |
| Пиковая мощность | 1400ВА |
- Цена: 9 317 ₴

