Xantrex Technology Inc. є міжнародним лідером з розробки та випуску силової електроніки, систем контролю для вітрової, сонячної енергетики, батарей, мікротурбін автономного використання.
Інвертори XPower працюють в мережі напругою 12 вольт, під’єднуючись до АКБ або «прикурювача» у автівці. За зниження напруги до 10,7 вольт вони сигналізують, а за 10 вольт вимикаються, верхній поріг – 15 вольт.
Переваги інверторів XPOWER від Xantrex
- надійна система захисту обладнання від зміни напруги
- автоматичне вимикання за низького заряду батареї
- придатні для 3х конфігурацій мережі змінного струму
- зручний компактний розмір
- монтажні кронштейни у комплекті (XPower 300 та 500)
Застосування XPOWER інверторів від Xantrex
Призначення лінійки інверторів XPower 150, 300, 500 W – перетворення постійного струму 12 вольт у перемінний 230 вольт для живлення побутових приладів невеликої потужності. Ідеально працюють із телевізорами, плеєрами, радіоприймачами, ноутбуками, малопотужними аудіосистемами, факс-передавачами, освітлювальними приладами тощо. Інвертор XPower 500 може бути використано в якості генератора на малих потужностях.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 66 мм |
| Ширина | 104 мм |
| Вес | 0.79 кг |
| Длина | 200 мм |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Виды индикации | Световая |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 40 град. |
| Номинальное выходное напряжение | 220~240 В |
| КПД, не менее | 90 % |
| Частота | 50 Гц |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальная мощность | 300 |
| Ток холостого хода | 0.2 |
| Номинальное входное напряжение | 12 |
| Допустимая пиковая мощность | 600 |
- Цена: 4 031 ₴


