Інвертор Solar Exper PWM 4000 (48V)

Досить потужна лінійка автономних інверторів розроблена спеціально для забезпечення гнучкого режиму використання сонячної енергосистеми. Вони обладнані контролерами заряду, мережевими зарядними пристроями та мають три режими використання – мережевий, від сонячних батарей та змішаний.
Автономні інвертори Solar Expert вирізняє простота монтажу, автоматичний блок керування із рідкокристалічним дисплеєм. Досить низьке власне споживання енергії (1-2 Вт) та ККД до 93% робить лінійку економічною та популярною. Форма напруги – чиста синусоїда.
Переваги Solar Expert ШІМ інверторів
- сумісність із міськими мережами, генератором
- вбудовані ШІМ сонячні контролери
- захист від перевантаження, короткого замкнення
- функція холодного старту, авто перезапуск за відновлення мереж
- вибір діапазону вхідної напруги, зарядного току
- можливість створення трифазних ДБЖ
- «розумний» зарядний пристрій акумуляторів
Застосування інверторів з ШІМ Solar Expert
Інвертори марки Solar Expert із ШІМ контролером заряду розроблено для керування автономною сонячною електростанцією - перетворенням, розподілом енергетичних потоків та регуляцією навантажень. Керування усіма процесами відбувається в автоматичному режимі.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 470 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Длина | 120 мм |
| Вес | 9.8 кг |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Виды индикации | Световая |
| Номинальный ток | 60 А |
| КПД, не менее | 93 % |
| Частота | 50 Гц |
| Защита от перегрева | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 55 град. |
| Номинальное входное напряжение | 48 В |
| Номинальное выходное напряжение | 220~240 В |
| Защита от перегрузок | Да |
| Тип рабочей величины | Напряжение |
| Номинальная мощность | 3200 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Время переключения для персональных компьютеров | 10ms |
| Время переключения для бытовой техник | 20ms |
| Напряж. конечного заряда АКБ | 54VDC |
| Форма выходного сигнала от АКБ | Чистая синусоида |
| Пусковая мощность | 8000VA |
| Макс ток заряда | 60А |
| Макс ток заряда батареи | 110А |
| Макс ток заряда Solar | 60А |
| Энергопотребление в режиме ожидания | 2W |
| Макс напр. солнечной батареи в разомкнутой цепи | 115VDC |
| Защита от перезаряда | 60VDC |
| Поддержка солнечных батарей | PWM (ШИМ) |
| Напряжение батареи | 48VDC |
- Цена: 28 191 ₴


