Акумулятор Ventura DC 12-85 Solar

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор Ventura DC 12-85 Solar
Повністю герметизована свинцево – кислотна акумуляторна батарея Ventura DC 12-85 Solar має регульований клапан (технологія VRLA), не потребує обслуговування за всі 1000 циклів заряд/розряд. Виробник Китай, сертифікати міжнародного зразка.
Властивості Ventura DC 12-85 Solar АКБ
- широкий діапазон робочих температур
- Deep Cycle, Absorbed Glass Mat технології
- довготривалий термін експлуатації
- внутрішня рекомбінація газів
Застосування акумулятора Ventura DC 12-85 Solar
АКБ Ventura DC 12 створено для використання з невеликої потужності приладами, охоронним, зв’язковим обладнанням та системами альтернативної енергетики.
Придбати АКБ Ventura DC 12 можна в інтернет – магазині "SolarBud" з доправленням по всій Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ventura |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 85 А·ч |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Напряжение | 12 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 24 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты | 257х172х232 мм |
| Расчетный срок службы | 10 лет |
| Тип клем | F8 |
- Цена: 9 473 ₴

