Акумулятор Ventura VG 12-100

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор Ventura VG 12-100
Особливістю акумуляторних батарей лінійки Ventura VG 12 є здатність лишатись декілька днів в повністю розрядженому стані. Вони майже не схильні до сульфації та можуть встановлюватись, транспортуватись в будь – якому становищі. Вироблено за міжнародними стандартами.
Властивості АКБ Ventura VG 12-100
- можливий циклічний та буферний режими (виробник)
- корпус з ABS пластику
- не потребує обслуговування
- тривалий термін експлуатації, 1000 циклів
Застосування Ventura VG 12-100 акумулятора
Використовується АКБ Ventura VG 12-100 в системах зв’язку, охоронному, пожежному, медичному, електротехнічному обладнанні, ДБЖ та відновлювальних енергосистемах.
Придбати АКБ Ventura VG 12 можна в інтернет – магазині "SolarBud" з доправленням по всій Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ventura |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Напряжение | 12 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 29 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты | 339х173х220 мм |
| Расчетный срок службы | 10 лет |
| Тип клем | F8 |
- Цена: 10 107 ₴

