Акумулятор Ventura GPL 12-45

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор Ventura GPL 12-45
Технологія виготовлення свинцево – кислотних акумуляторних батарей до джерела безперебійного живлення (ДБЖ) включає абсорбований електроліт (AGM). Конструкція решіток з очищеного сплаву свинця покращує розрядні дані та збільшує термін експлуатації акумулятора.
Переваги акумулятора Ventura GPL 12-45
- не потребує додавання води
- експлуатація в будь – якому становищі
- герметична конструкція, гарантія від витоків
- висока щільність енергії, низький саморозряд
Застосування АКБ Ventura GPL 12-45 до ДБЖ
Акумулятори АКБ Ventura GPL призначені для переносних приладів і стаціонарних систем з можливістю резервного живлення та буферним або ж циклічним принципом роботи.
Зателефонуйте до "SolarBud", щоб недорого придбати АКБ Ventura з доправленням по всій Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ventura |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Емкость аккумулятора | 45 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 196 мм |
| Высота | 170 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Вес | 12.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип клем | F8 |
| Расчетный срок службы | 12 лет |
- Цена: 6 300 ₴

