Акумулятор Ventura GPL 12-33

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор Ventura GPL 12-33
Технологія виготовлення свинцево – кислотних акумуляторних батарей до джерела безперебійного живлення (ДБЖ) включає абсорбований електроліт (AGM). Конструкція решіток з очищеного сплаву свинця покращує розрядні дані та збільшує термін експлуатації акумулятора.
Переваги акумулятора Ventura GPL 12-33
- не потребує додавання води
- експлуатація в будь – якому становищі
- герметична конструкція, гарантія від витоків
- висока щільність енергії, низький саморозряд
Застосування АКБ Ventura GPL 12-33 до ДБЖ
Акумулятори АКБ Ventura GPL призначені для переносних приладів і стаціонарних систем з можливістю резервного живлення та буферним або ж циклічним принципом роботи.
Зателефонуйте до "SolarBud", щоб недорого придбати АКБ Ventura з доправленням по всій Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ventura |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Емкость аккумулятора | 33 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 195 мм |
| Высота | 163 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Вес | 10.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип клем | F8 |
| Расчетный срок службы | 12 лет |
- Цена: 4 940 ₴

