Акумулятор Ventura GPL 12-100

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор Ventura GPL 12-100
Технологія виготовлення свинцево – кислотних акумуляторних батарей до джерела безперебійного живлення (ДБЖ) включає абсорбований електроліт (AGM). Конструкція решіток з очищеного сплаву свинця покращує розрядні дані та збільшує термін експлуатації акумулятора.
Переваги акумулятора Ventura GPL 12-100
- не потребує додавання води
- експлуатація в будь – якому становищі
- герметична конструкція, гарантія від витоків
- висока щільність енергії, низький саморозряд
Застосування АКБ Ventura GPL 12-100 до ДБЖ
Акумулятори АКБ Ventura GPL призначені для переносних приладів і стаціонарних систем з можливістю резервного живлення та буферним або ж циклічним принципом роботи.
Зателефонуйте до "SolarBud", щоб недорого придбати АКБ Ventura з доправленням по всій Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ventura |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Напряжение | 12 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 32 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты | 330x172x224 мм |
| Расчетный срок службы | 10 лет |
| Тип клем | F8 |
- Цена: 9 019 ₴

