Акумулятор Ventura FT12-180

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор Ventura FT12-180
АКБ Ventura FT 12 – добре герметизавана свинцево – кислотна батарея, що не потребує обслуговування. За специфікацією виробника, може працювати в циклічному та буферному режимах. Рекомбінація в 99 % значно знижує рівень виділення газу. FT 12 сертифіковано в Україні.
Властивості АКБ Ventura FT12-180
- низький рівень саморозряду
- ергономічний дизайн, АВС пластик овий корпус
- тривалий термін експлуатації
- широкий температурний діапазон (-20 +60)
Застосування Ventura FT12-180 акумулятора
Акумулятори серії Ventura FT 12 використовуються в серверних, телекомунікаційних, охоронних системах, медичному обладнанню, ДБЖ тощо. Країна виробник – Китай.
Придбати АКБ Ventura FT 12 можна в інтернет – магазині "SolarBud" з доправленням по всій Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ventura |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 180 А·ч |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Напряжение | 12 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 58.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты | 546x125x317 мм |
| Расчетный срок службы | 10 лет |
| Тип клем | F8 |
- Цена: 18 719 ₴

