Акумулятор Ventura DC 12-115 Solar

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор Ventura DC 12-115 Solar
DC 12-115 SOLAR – акумуляторні свинцево – кислотні батареї, що не потребують обслуговування. Надійна тягова система цілком влаштує вимоги невеликого пристрою, обладнання на електротязі. Система Deep Cycle підвищує продуктивність праці АКБ в циклічному режимі. Термін єксплуатації навіть на 50% можливостей – 1000 циклів, ємність 115 А.ч.
Властивості Ventura DC 12-115 Solar акумулятора
- герметизований корпус, що не обслуговується
- експлуатація в будь – якому становищі
- широкий діапазон витримуваних температур (-40 +50)
- технологія VRLA з регульованим клапаном
Застосування АКБ Ventura DC 12-115 Solar
АКБ Ventura DC 12 – один з кращих варіантів для інвалідних колясок, прибиральних машин, підйомників, штабелювальників, електромоторів тощо.
Придбати АКБ Ventura DC 12 можна в інтернет – магазині "SolarBud" з доправленням по всій Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ventura |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 115 А·ч |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Напряжение | 12 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 35.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты | 330x172x236 мм |
| Расчетный срок службы | 10 лет |
| Тип клем | AM/M8 |
- Цена: 12 691 ₴

