Акумулятор Trojan L16RE-A з рідким електролітом

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор Trojan L16RE-A
Trojan L16RE-A – свинцево – кислотний акумулятор. Працює на рідкому електроліті, який розроблено за унікальною технологією сепаратора конструкції Maxguard. АКБ також оснащено інноваційним клапаном
HydroLink з незалежним індикатором рівня води.
Властивості АКБ Trojan L16RE-A – AC
- пластини зі сплаву свинцю та сурьми, товста решітка
- підвищена токопроводність, високий ККД
- захист від короткого замикання
- надійний корпус, унікальний дизайн
Застосування Trojan L16RE-A – AC акумулятора
АКБ Trojan L16RE-A призначені для роботи з невеликими пристроями на електротязі. Це можуть бути самохідна побутова техніка, садовий, спортивний (гольф) транспорт, яхтне обладнання.
Придбати АКБ Trojan L16RE-A можна в інтернет – магазині "SolarBud" з доправленням по всій Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trojan |
| Страна производитель | США |
| Емкость аккумулятора | 325 А·ч |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Напряжение | 6 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 57 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Терминалы | 5 |
| Габариты | 295х178х424 мм |
- Цена: 24 909 ₴

