Акумулятор Trojan L16H - AC

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор Trojan L16H - AC
TrojanL16H-AC – свинцево – кислотний акумулятор. Працює на рідкому електроліті, який розроблено за унікальною технологією сепаратора конструкції Maxguard. АКБ також оснащено інноваційним клапаном
HydroLink з незалежним індикатором рівня води.
Властивості АКБ TrojanL16H – AC
- пластини зі сплаву свинцю та сурьми, товста решітка
- підвищена токопроводність, високий ККД
- захист від короткого замикання
- надійний корпус, унікальний дизайн
Застосування Trojan L16H – AC акумулятора
АКБ TrojanL16H-AC призначені для роботи з невеликими пристроями на електротязі. Це можуть бути самохідна побутова техніка, садовий, спортивний (гольф) транспорт, яхтне обладнання.
Придбати АКБ Trojan L16H-AC можна в інтернет – магазині "SolarBud" з доправленням по всій Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trojan |
| Страна производитель | США |
| Емкость аккумулятора | 435 А·ч |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Напряжение | 6 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 57 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Терминалы | 6 |
| Габариты | 295х178х424 мм |
- Цена: 30 395 ₴

