Акумулятор Trojan J305Р - AC з рідким електролітом

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор Trojan J305Р - AC
Trojan J305Р-AC – свинцево – кислотний акумулятор. Працює на рідкому електроліті, який розроблено за унікальною технологією сепаратора конструкції Maxguard. АКБ також оснащено інноваційним клапаном
HydroLink з незалежним індикатором рівня води.
Властивості АКБ Trojan J305Р – AC
- пластини зі сплаву свинцю та сурьми, товста решітка
- підвищена токопроводність, високий ККД
- захист від короткого замикання
- надійний корпус, унікальний дизайн
Застосування Trojan J305Р – AC акумулятора
АКБ Trojan J305Р-AC призначені для роботи з невеликими пристроями на електротязі. Це можуть бути самохідна побутова техніка, садовий, спортивний (гольф) транспорт, яхтне обладнання.
Придбати АКБ Trojan J305Р-AC можна в інтернет – магазині "SolarBud" з доправленням по всій Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trojan |
| Страна производитель | США |
| Емкость аккумулятора | 330 А·ч |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Напряжение | 6 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 44 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Терминалы | 6 |
| Габариты | 295х178х365 мм |
- Цена: 23 004 ₴

