Акумулятор Challenger OPzV2-1000

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор Challenger OPzS2-1000
В АКБ гелю Challenger OPzS2-1000 використовується PVC-сепаратор для підвищення швидкості рекомбінації електроліту. Термін експлуатації такого АКБ не меньше 20 років, відповідає стандартам IEC, BS, Eurobat, JIS.
Властивості АКБ Challenger OPzS2-1000
- антикорозійний захист, відвертання терморозгону
- добра термо провідність, термостійкість
- інноваційний зручний дизайн
- низький внутрішній опір
Застосування АКБ Challenger OPzS2-1000 акумулятора
Серію циклічних АКБ гелю Challenger OPzS2 розроблено для використання в сонячній енергетиці, радіо та телекомунікаціях, охоронних системах.
Придбати АКБ Challenger OPzS2можна в інтернет – магазині "SolarBud" з доправленням по всій Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Challenger |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 1000 А·ч |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Напряжение | 2 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 80 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты | 233x210x687 мм |
| Расчетный срок службы | 20 лет |
| Тип клем | F10(M8) |
- Цена: 30 090 ₴

