Акумулятор Challenger OPzV12-60

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор Challenger OPzV12-60
Акумуляторна батарея гелю серії OPzV від компанії Challenger має тривалий термін експлуації за рахунок складу пластин. Позитивні – сплав свинцю, олова, кальцію, негативні – решітка зі свинцю та калію.
АКБ OPzV 12-60 витримує температуру від -20 до + 50 °С, експлуатація – 240 місяців.
Властивості АКБ Challenger OPzV12-60
- низький саморозряд
- антикорозійний захист
- легке зрозуміле складання
Застосування Challenger OPzV12-60 акумулятора
Лінійку АКБ гелю Challenger OPzV розроблено для джерел безперебійного живлення, систем зберігання енергії у відновлюваній енергетиці, телекомунікаційного, охоронного обладнання тощо.
Придбати АКБ Challenger OPzV можна в інтернет – магазині "SolarBud" з доправленням по всій Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Challenger |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 60 А·ч |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Напряжение | 12 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 23 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты | 260x169x235 мм |
| Тип клем | F15(M6)/F11(M6) |
- Цена: 13 052 ₴

