Акумулятор Challenger G12-200

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор Challenger G12-200
Герметизовані акумуляторні батареї серії G12 від китайського виробника Challenger створено на основі технології Gel Electrolite, що створює газову рекомбінацїю шляхом хімічних реакцій всередині електроліта.
Робоча температура G12 від -20 до +60 °С, термін експлуатації 12 років без потреби в обслуговуванні. Має сертифікати відповідності по IEC, BS, Eurobat, JIS.
Властивості АКБ Challenger G12-200
- повне відновлення з глибокого, тривалого розряду
- термостійкість, захист від короткого замикання
- антикорозійна конструкція
Застосування Challenger G12-200 акумулятора
Акумулятори гелеві Challenger G12 створено для сонячних, вітрогенераторних електростанцій, систем автономного енергозбереження, ДБЖ, охоронного, телекомунікаційного обладнання.
Придбати АКБ Challenger G12 можна в інтернет – магазині "SolarBud" з доправленням по всій Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Challenger |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 183 А·ч |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Напряжение | 12 В |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 60 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты | 522*240*219 мм |
| Расчетный срок службы | 12 лет |
| Тип клем | F12(M8) |
- Цена: 23 534 ₴

