Акумулятор Challenger A12-150A

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор Challenger A12-150A
Цілком герметизовані акумуляторні батареї серії A12 від Challenger сконструйовано на базі оновленого AGM-сепаратора, що дозволило покращити роботу в циклічному режимі. Відповідність стандартам IEC, BS, Eurobat, JIS.
Основні властивості АКБ Challenger A12-150A
- герметичний, не потребує додавання води
- експлуатація в будь – якому становищі
- низький рівень саморозряду
- клапан керування внутрішнім тиском
Застосування Challenger A12-150A акумулятора
АКБ лінійки Challenger A12 успішно використовують в альтернативній енергетиці, в приладах безперебійного живлення, охоронних, телекомунікаційних, системах зв’язку.
Придбати АКБ Challenger A12 завжди можна в інтернет – магазині "SolarBud" з відправленням по всій Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Challenger |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 151.5 А·ч |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Напряжение | 12 В |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 43.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты | 483*170*240 мм |
| Расчетный срок службы | 12 лет |
| Тип клем | F12(M8) |
- Цена: 15 775 ₴

