Вітрогенератор EW 5000 на 5кВт з регулюванням лопаток

Вітрогенератор EW 5000 з регулюванням лопаток
Пристрій, що перетворює кінетичну енергію вітру в енергію для живлення електричних приладів, називається ВЕУ або вітроелектрична установка.
Існують горизонтальні (за мінімальної швидкості вітру 7м/с) та вертикальні (від 3 м/с швидкість вітру) вітрогенератори ew. Вони досить тихо працюють (20-70 Дб).
Загальна їх експлуатація складає не меньше 15 років.
Властивості цього вітрогенератора
- можливість вибору приладів за потужністю
- вибір моделей за призначенням
- тривалий термін безперервної експлуатації
- проста, зрозуміла інсталяція
Застосування вітрогенератора на 5 кВт
Вітрогенераційне устаткування застосовується для створення вітрових електростанцій шляхом генерації енергії вітру з кількох установок та перетворення об’єму, достатнього для продажу за «зеленим тарифом». Або ж поодинокі інсталяції для побутового використання з метою автономного живлення електроприладів, резервного джерела аварійного забезпечення.
Як альтернативне джерело енергопостачання, вітрогенератор використовують в містах з частими збоями в загальній мережі, пошкодженнями дротів, або навіть за повної відсутності електрики.
Недорого придбати вітрогенератори з інсталяцією можна в інтернет – магазині компанії "SolarBud".
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Exmork New Energy Company |
| Страна производитель | Китай |
| Тип ветряной электростанции | Наземная ветряная электростанция |
| Производительность | 5 кВт*ч |
| Ось вращения | Вертикальная |
| Тип лопастей | Жесткие |
| Количество лопастей | 3 шт |
| Материал лопастей | Стекловолокно |
| Диаметр ветроколеса | 6 м |
| Напряжение аккумулятора | 48 В |
| Высота мачты | 20 м |
| Максимальная скорость ветра | 45 м/сек |
| Вес | 360 кг |
| Параметры генератора | |
| Максимальная сила тока | 20 А |
| Пользовательские характеристики | |
| Контроллер | входит в состав системы |
| Номинальная мощность | 5000 Вт |
| Номинальное напряжение, V | 240 |
| Диаметр ротора, мм | 6400 |
| Стартовая скорость ветра, м\с | 2.5 |
| Номинальная скорость ветра, м\с | 12 |
| Тип генератора | Постояный магнит |
| Материал лопостей | GFRP |
- Цена: 356 879 ₴

