Інвертор мережевий SMA Sunny Tripower 10000 TL-20 (10кВт, 3 фазы)

Головна відмінність інверторів німецької компанії SMA – високі технології та разом з тим зрозуміле управління процесами. Багаторівневий ступінь захисту від природних, побутових негараздів, високий ККД, модельне різноманіття в сенсі потужностей, додаткових опцій, доступна цінова політика – мотивація до придбання.
Властивості SMA інверторів
- захист від перенапруги, зворотного заряду
- легкий монтаж, функція самонастроювання
- бездротові системи передавання даних
- широкий діапазон вхідної напруги
Застосування інверторів SMA з Німеччини
Пряме призначення інверторів SMA – це перетворення сонячної енергії для використання у побутових та виробничих цілях. Шкала потужностей – від 1 до сотень кіловат, а безпечність є незмінно високою.
Інвертор SMA Sunny Tripower
Трифазні інвертори Sunny Tripower, розроблені німецькою компанією SMA, мають ККД 98%, інноваційні системи керування процесами, що дає можливість збільшити кількість виробленої енергії. Комплексна система захисту, герметичний корпус – необхідні складові комфорту, безпеки.
Властивості SMA Sunny Tripower інвертора
- відстеження точки ефективності OptiTracGlobal Peak
- легкий настінний монтаж, зручне під’єднання
- дистанційний моніторинг з Bluetooth та Webconnect
- мультимовний РК дисплей, функціональне реле
Застосування інвертора SMA Sunny Tripower
Багатофункціональні мережеві інвертори Sunny Tripower призначені для перетворення сонячної енергії для домогосподарств, приватного сектора.
Купити мережевий інвертор SMA Sunny Tripower можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SMA |
| Страна производитель | Германия |
| Степень защиты IP | 65 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Номинальный ток | 14.5 А |
| Защита от перегрева | Да |
| КПД, не менее | 98 % |
| Число фаз питания | 3 |
| Номинальная мощность | 10000 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 470 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Вес | 37 кг |
| Длина | 240 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальное входное напряжение, В | 1000 |
| Минимальное входное напряжение/ Стартовое напряжение, В | 150 / 188 |
| Частота | 50, 60 Гц |
| Диапазон напряжений сети, В | 160…280 |
| Количество МРРТ-контроллеров/ Кол-во МС-4 входов на контроллер | 2 / A:2; B:2 |
| Диапазон робочих напряжений, В | 370…800/580 |
| Максимальный входной ток МРРТ1/ МРРТ2, А | 18 / 10 |
| Тип инвертора / тип охлаждения | Безтрансформаторный / Принудительное |
| Номинальная частота сети, Гц / В | 50 / 230 |
| Номинальное напряжение, В | 3/N/PE; 220/380 3/N/PE; 230/400 3/N/PE; 240/415 |
| Подключение DC / AC | SUNCLIX / клемная колодка |
| Ночное потребление, Вт | 1 |
| Максимальная мощность фотомодулей, Вт | 10250 |
- Цена: 189 039 ₴

