Інвертор мережевий SMA Sunny Boy 3000 TL-21 (3кВт, 1 фаза)

Головна відмінність інверторів німецької компанії SMA – високі технології та разом з тим зрозуміле управління процесами. Багаторівневий ступінь захисту від природних, побутових негараздів, високий ККД, модельне різноманіття в сенсі потужностей, додаткових опцій, доступна цінова політика – мотивація до придбання.
Властивості SMA інверторів
- захист від перенапруги, зворотного заряду
- легкий монтаж, функція самонастроювання
- бездротові системи передавання даних
- широкий діапазон вхідної напруги
Застосування інверторів SMA з Німеччини
Пряме призначення інверторів SMA – це перетворення сонячної енергії для використання у побутових та виробничих цілях. Шкала потужностей – від 1 до сотень кіловат, а безпечність є незмінно високою.
Інвертор SMA Sunny Boy
Нове покоління компактних та досить потужних мережевих інверторів SMA Sunny Boy мають 1 фазу та 1 МРР трекер. Максимальна вхідна напруга 750 В, ККД до 97%, універсальний для всіх систем.
Властивості SMA Sunny Boy інвертора
- конвекційне охолодження без вентилятора
- Bluetooth відстежування, можливість WebConnect
- зрозуміла графіка РК дисплею
- легкий настінний монтаж, зручне під’єднання
Застосування інвертора SMA Sunny Boy
SMA Sunny Boy – чудове рішення для домогосподарств та неенергоємних виробництв для отримання сонячної енергії. Легкий монтаж не потребує додаткових витрат.
Купити мережевий інвертор SMA Sunny Boy можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SMA |
| Страна производитель | Германия |
| Степень защиты IP | 65 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Номинальный ток | 16 А |
| Защита от перегрева | Да |
| КПД, не менее | 97 % |
| Число фаз питания | 1 |
| Номинальная мощность | 3000 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Уровень шума | 25 дБ |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 490 мм |
| Ширина | 519 мм |
| Вес | 26 кг |
| Длина | 185 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальное входное напряжение, В | 750 |
| Минимальное входное напряжение/ Стартовое напряжение, В | 125 / 150 |
| Частота | 50, 60 Гц |
| Диапазон напряжений сети, В | 180…280 |
| Количество МРРТ-контроллеров/ Кол-во МС-4 входов на контроллер | 2 / A:2; B:2 |
| Диапазон робочих напряжений, В | 175…500/400 |
| Максимальный входной ток МРРТ1/ МРРТ2, А | 15 / 15 |
| Тип инвертора / тип охлаждения | Безтрансформаторный / Радиаторное |
| Номинальная частота сети, Гц / В | 50 / 230 |
| Номинальное напряжение, В | 220, 230, 240 |
| Подключение DC / AC | SUNCLIX / клемная колодка |
| Ночное потребление, Вт | 1 |
| Максимальная мощность фотомодулей, Вт | 3200 |
- Цена: 101 827 ₴

