Інвертор мережевий Kaco Powador 30.0 TL3 XL INT SPD 1+2 W5 (25кВА, 3 фазы)

Компанія Kaco з Німеччини має розгалужену мережу виробничих потужностей, що значно знижує витрати на транспортування та сервісне обслуговування. Тому високоякісні інвертори з тривалим терміном експлуатації мають доступні ціни. Вбудована система Priwatt дозволяє економити також споживачам.
Властивості інверторів Kaco
- легкий, швидкий монтаж
- захист від зворотного току
- зрозуміле керування з графічним дисплеєм
- приємний дизайн, прийнятна ціна
Застосування Kaco інверторів з Німеччини
Використання мережевих інверторів Kaco може бути побутовим або виробничим та залежить від потужності прилада, кількості послідовно під’єднаних фотопанелей.
Інвертор Kaco Powador
Мережеві інвертори німецької компанії Kaco серії Powador випускаються в кількох варіантах – від 10 до 30 кВт, з двома - трьома МРРТ трекерами. ККД близько 97%, має захищений герметичний корпус.
Властивості Kaco Powador інвертора
- захист від зворотної полярності
- технологія EasyInstal для легкого монтажу
- функція Priwatt - автономне живлення без віддачі
- ідеальне співвідношення ціна – якість
Застосування інвертора Kaco Powador
Основна функція інверторів серії Kaco Powador перетворення сонячної енергії та подачі у мережу для продажу або побутового використання.
Купити мережевий інвертор Kaco Powador можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kaco |
| Страна производитель | Германия |
| Степень защиты IP | 54 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| КПД, не менее | 98 % |
| Защита от перегрева | Да |
| Число фаз питания | 3 |
| Номинальная мощность | 30000 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Уровень шума | 58 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1360 мм |
| Ширина | 840 мм |
| Вес | 151 кг |
| Длина | 355 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество разъемов для подключения фотомодулей | 3 × 1 (M) 3 × 4 (XL) |
| Максимально допустимый диапазон напряжения, В | 200 - 950 |
| Тип инвертора | безтрансформаторный |
| Подключение DC | клеммная колодка 6-35mm² (M) 10mm² (XL) |
| Номинальный ток | 3 × 36.2 А |
| Выходная мощность, ВА | 25000 |
| Подключение AC | Клеммная колодка |
| Количество МРРТ- контроллеров | 3 |
| Номинальный диапазон напряжения, В | 260 - 800 |
| Частота | 50/60 Гц |
| Интерфейсы передачи данных | Ethernet, USB, RS485, S0 выход |
| Ночное потребление, Вт | 1.5 |
| Номинальное напряжение сети, В | 380 |
| Максимальная мощность на 1 контроллер, кВт | 20 |
| Стартовое напряжение, В | 200 - 250 |
| Сигнальное реле ошибки | Реле NOC Сигнал: 30 В DC / 1A или 230 В AC / 1 A |
- Цена: 430 958 ₴

