Інвертор мережевий Kaco Powador 18.0 TL3 INT W7 (15кВА, 3 фазы)

Компанія Kaco з Німеччини має розгалужену мережу виробничих потужностей, що значно знижує витрати на транспортування та сервісне обслуговування. Тому високоякісні інвертори з тривалим терміном експлуатації мають доступні ціни. Вбудована система Priwatt дозволяє економити також споживачам.
Властивості інверторів Kaco
- легкий, швидкий монтаж
- захист від зворотного току
- зрозуміле керування з графічним дисплеєм
- приємний дизайн, прийнятна ціна
Застосування Kaco інверторів з Німеччини
Використання мережевих інверторів Kaco може бути побутовим або виробничим та залежить від потужності прилада, кількості послідовно під’єднаних фотопанелей.
Інвертор Kaco Powador
Мережеві інвертори німецької компанії Kaco серії Powador випускаються в кількох варіантах – від 10 до 30 кВт, з двома - трьома МРРТ трекерами. ККД близько 97%, має захищений герметичний корпус.
Властивості Kaco Powador інвертора
- захист від зворотної полярності
- технологія EasyInstal для легкого монтажу
- функція Priwatt - автономне живлення без віддачі
- ідеальне співвідношення ціна – якість
Застосування інвертора Kaco Powador
Основна функція інверторів серії Kaco Powador перетворення сонячної енергії та подачі у мережу для продажу або побутового використання.
Купити мережевий інвертор Kaco Powador можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kaco |
| Страна производитель | Германия |
| Степень защиты IP | 65 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| КПД, не менее | 97.9 % |
| Защита от перегрева | Да |
| Число фаз питания | 3 |
| Номинальная мощность | 18000 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Уровень шума | 52 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 690 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Вес | 44 кг |
| Длина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество разъемов для подключения фотомодулей | 2 × 2 |
| Максимально допустимый диапазон напряжения, В | 200 - 950 |
| Тип инвертора | безтрансформаторный |
| Подключение DC | SUNCLIX |
| Номинальный ток | 3 × 24.6 А |
| Выходная мощность, ВА | 17000 |
| Подключение AC | Клеммная колодка |
| Количество МРРТ- контроллеров | 2 |
| Номинальный диапазон напряжения, В | 420 - 800 |
| Частота | 50/60 Гц |
| Интерфейсы передачи данных | Ethernet, USB, RS485, S0 выход |
| Ночное потребление, Вт | 1.5 |
| Номинальное напряжение сети, В | 380 |
| Максимальная мощность на 1 контроллер, кВт | 14.9 |
| Стартовое напряжение, В | 200 - 250 |
| Сигнальное реле ошибки | Реле NOC Сигнал: 230 В / 1 A |
- Цена: 164 379 ₴

