Інвертор мережевий Kaco BLUEPLANET 3.0 TL1 M1 INT (3кВА, 1 фаза)

Компанія Kaco з Німеччини має розгалужену мережу виробничих потужностей, що значно знижує витрати на транспортування та сервісне обслуговування. Тому високоякісні інвертори з тривалим терміном експлуатації мають доступні ціни. Вбудована система Priwatt дозволяє економити також споживачам.
Властивості інверторів Kaco
- легкий, швидкий монтаж
- захист від зворотного току
- зрозуміле керування з графічним дисплеєм
- приємний дизайн, прийнятна ціна
Застосування Kaco інверторів з Німеччини
Використання мережевих інверторів Kaco може бути побутовим або виробничим та залежить від потужності прилада, кількості послідовно під’єднаних фотопанелей.
Інвертор Kaco BLUEPLANET
Серія німецьких інверторів Kaco BLUEPLANET помірною ціною за високох якості та можливістю економії на сонячному споживанні без віддачі у мережу. ККД інверторів даної лінійки складає вище 97%, потужність 3,1 – 20 кВт, залежно від моделі.
Властивості Kaco BLUEPLANET інвертора
- чітка зрозуміла графіка інтерфейсу
- ідеальне співвідношення ціна – якість
- економія коштів із функцією Priwatt
- надійність, тривале використання
Застосування інвертора Kaco BLUEPLANET
Kaco BLUEPLANET – чудова економ пропозиція від відомого німецького виробника. Ідеально підійде для використання у домашніх сонячних системах, що працюють за «зеленим» тарифом.
Купити мережевий інвертор Kaco BLUEPLANET можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kaco |
| Страна производитель | Германия |
| Степень защиты IP | 54 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Номинальный ток | 13 А |
| Защита от перегрева | Да |
| КПД, не менее | 97.2 % |
| Число фаз питания | 1 |
| Номинальная мощность | 3000 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 560 мм |
| Ширина | 367 мм |
| Вес | 15 кг |
| Длина | 227 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество разъемов для подключения фотомодулей | 1 |
| Максимально допустимый диапазон напряжения, В | 125 - 550 |
| Уровень шума | < 35 дБ |
| Тип инвертора | безтрансформаторный |
| Подключение DC | SUNCLIX |
| Выходная мощность, ВА | 3000 |
| Подключение AC | Клеммная колодка |
| Количество МРРТ- контроллеров | 1 |
| Номинальный диапазон напряжения, В | 280-510 |
| Частота | 50/60 Гц |
| Интерфейсы передачи данных | Стандартные: 2 × Ethernet, USB, RS485 Опциональные: 4-DI |
| Ночное потребление, Вт | 3 |
| Номинальное напряжение сети, В | 230 |
| Максимальная мощность на 1 контроллер, кВт | 3.1 |
| Стартовое напряжение, В | 125 - 150 |
| Сигнальное реле ошибки | Реле NOC Сигнал: 30 В / 1 A |
- Цена: 67 442 ₴

