Інвертор мережевий Fronius SYMO 3.0-3-S (3кВт, 3 фазы, 1 трекер)

Мережеві інвертори австрійської компанії Fronius мають компактні розміри, легкі за вагою. Система монтажу SnapINverter спрощує встановлення, а підтримка Wi-Fi – керування процесами.
Властивості австрійських інверторів Fronius
- можливість оновлення ПЗ через USB-порт
- високі показники ККД (не меньше від 97%)
- сучасний дизайн з гафічним LED дисплеєм
- функція збереження даних, WLAN інтерфейс
Застосування Fronius інверторів
Залежно від потужностей приладу, інвертори Fronius використовують у побутових та виробничих сонячних енергетичних системах .
Інвертор Fronius SYMO
Трифазний мережевий інвертор Fronius SYMO виготовлено на австрійському підприємстві за інноваційними технологіями «розумного» керування, з втіленням зручних монтажно – експлуатаційних функцій. ККД інвертора складає понад 98%, потужність модельного ряду від 3 – до 20 кВт.
Властивості Fronius SYMO інвертора
- наявність інтерфейсу WLAN, функція збереження даних
- можливість оновлення ПЗ через USB-порт
- два незалежні МРРТ входи, система SuperFlex
- приємний обтічний дизайн з LED дисплеєм
Застосування мережевого інвертора Fronius SYMO
Залежно від потужностей приладу, інвертори Fronius SYMO використовують у побутових та виробничих сонячних енергетичних системах .
Купити інвертор Fronius SYMO можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fronius |
| Страна производитель | Австрия |
| Степень защиты IP | 65 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Номинальный ток | 4.3 А |
| Защита от перегрева | Да |
| КПД, не менее | 98 % |
| Число фаз питания | 3 |
| Номинальная мощность | 3000 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -40 град. |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 645 мм |
| Ширина | 431 мм |
| Вес | 16 кг |
| Длина | 204 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная мощность фотомодулей | 6.0 кВтpeak |
| Количество подключений DC | 3 |
| Охлаждение | Регулированое воздушное охлаждение |
| Диапазон робочих напряжений, В | 200 - 800 |
| Частота | 50/60 (45-65) Гц |
| Минимальное напряжение на входе | 150 В |
| Тип подключения сети | Клеммная колодка 2.5-16 мм² |
| Максимальое напряжение на входе | 1000 В |
| Номинальное напряжение сети | 3~NPE 400 В / 230 В or 3~NPE 380 В / 220 В (+20 % / -30 %) |
| Номинальное входное напряжение | 595 В |
| Максимальный входящий ток на контроллер | 24.0 A |
| Потребление в ночное время, Вт | < 1 |
| Стартовое напряжение, В | 200 |
| Максимальный входящий ток | 16.0 A |
| Количество МРРТ-контроллеров | 1 |
- Цена: 61 968 ₴

