Інвертор мережевий Fronius SYMO 5.0-3-M (5кВт, 3 фазы, 2 трекера)

Мережеві інвертори австрійської компанії Fronius мають компактні розміри, легкі за вагою. Система монтажу SnapINverter спрощує встановлення, а підтримка Wi-Fi – керування процесами.
Властивості австрійських інверторів Fronius
- можливість оновлення ПЗ через USB-порт
- високі показники ККД (не меньше від 97%)
- сучасний дизайн з гафічним LED дисплеєм
- функція збереження даних, WLAN інтерфейс
Застосування Fronius інверторів
Залежно від потужностей приладу, інвертори Fronius використовують у побутових та виробничих сонячних енергетичних системах .
Інвертор Fronius SYMO
Трифазний мережевий інвертор Fronius SYMO виготовлено на австрійському підприємстві за інноваційними технологіями «розумного» керування, з втіленням зручних монтажно – експлуатаційних функцій. ККД інвертора складає понад 98%, потужність модельного ряду від 3 – до 20 кВт.
Властивості Fronius SYMO інвертора
- наявність інтерфейсу WLAN, функція збереження даних
- можливість оновлення ПЗ через USB-порт
- два незалежні МРРТ входи, система SuperFlex
- приємний обтічний дизайн з LED дисплеєм
Застосування мережевого інвертора Fronius SYMO
Залежно від потужностей приладу, інвертори Fronius SYMO використовують у побутових та виробничих сонячних енергетичних системах .
Купити інвертор Fronius SYMO можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fronius |
| Страна производитель | Австрия |
| Степень защиты IP | 65 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Номинальный ток | 7.2 А |
| Защита от перегрева | Да |
| КПД, не менее | 98 % |
| Число фаз питания | 3 |
| Номинальная мощность | 5000 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -40 град. |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 645 мм |
| Ширина | 431 мм |
| Вес | 19.9 кг |
| Длина | 204 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Охлаждение | Регулированое воздушное охлаждение |
| Количество подключений постоянного тока | 2 + 2 |
| Тип подключения сети | Клеммная колодка 2.5-16 мм² |
| Максимальный ток короткого замыкания (MPP1/MPP2), А | 24,0 / 24,0 |
| Количество МРРТ контроллеров | 2 |
| Потребление в ночное время, Вт | < 1 |
| Максимальный входной ток (Idc max 1 / Idc max 2), А | 16,0 / 16,0 |
| Напряжение сети, В | 3~NPE 400/230 или 3~NPE 380/220 (+20%/-30%) |
| Частота | 50/60 (45-65) Гц |
| Максимальное входное напряжение (Udc max), В | 1000 |
| Тип подключения фотомодулей | 4×DC+ и 4×DC- винтовые клеммы 2.5-16 мм² |
| Стартовое напряжение (Udc start), В | 200 |
| Номинальное рабочее напряжение (Udc,r), В | 595 |
| Максимальная мощность фотомодулей (Pdc max), kWpeak | 10 |
| Минимальное напряжение на входе (Udc min), В | 150 |
| Коэффициент мощности (cos φac,r) | 0.85 - 1 ind. / cap. |
| Рабочее напряжение (Umpp min – Umpp max), В | 163-800 |
- Цена: 79 293 ₴

