Інвертор мережевий Fronius PRIMO 5.0-1 (5кВт, 1 фаза)

Мережеві інвертори австрійської компанії Fronius мають компактні розміри, легкі за вагою. Система монтажу SnapINverter спрощує встановлення, а підтримка Wi-Fi – керування процесами.
Властивості австрійських інверторів Fronius
- можливість оновлення ПЗ через USB-порт
- високі показники ККД (не меньше від 97%)
- сучасний дизайн з гафічним LED дисплеєм
- функція збереження даних, WLAN інтерфейс
Застосування Fronius інверторів
Залежно від потужностей приладу, інвертори Fronius використовують у побутових та виробничих сонячних енергетичних системах .
Інвертор мережевий Fronius PRIMO
Мережеві інвертори австрійської марки Fronius в лінійку Primo включають моделі із потужністю 3 – 8,2 кВт. Маючи 1 фазу, оснащені двома контролерами МРРТ. «Розумний» WLAN інтерфейс вбудовано для комфортного дистанційного керування процесами із системою збереження даних. Можливість оновлення через флеш - карту USB.
Властивості Fronius PRIMO інвертора
- приємний дизайн, зрозумілий дисплей
- зручний сервіс, легкий монтаж
- іноваційна система DynamicPeakManager
- унікальна система SuperFlex
Застосування однофазного інвертора Fronius PRIMO
Комплекс унікальних розробок моделі Fronius PRIMO має широкий діапазон вхідної напруги, що вдало поєднується з сонячними енергетичними системами невеликої потужності.
Купити інвертор Fronius PRIMO можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fronius |
| Страна производитель | Австрия |
| Степень защиты IP | 65 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Номинальный ток | 21.7 А |
| Защита от перегрева | Да |
| КПД, не менее | 97.9 % |
| Число фаз питания | 1 |
| Номинальная мощность | 5000 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -40 град. |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 645 мм |
| Ширина | 431 мм |
| Вес | 21.5 кг |
| Длина | 204 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Охлаждение | Регулированое воздушное охлаждение |
| Рабочий диапазон MPPT | 240 – 800 В |
| Интерфейсы связи | 2 x RS422 (разъем RJ45),USB (для USB накопителя) |
| Тип подключения сети | Клеммная колодка 2.5-16 мм² |
| Количество MPP трекеров / стрингов в MPP трекерах | 2/2 |
| Минимальное значение входного напряжения постоянного тока | 80 В |
| Подключение переменного тока АC | пружинные клеммы |
| Потребление в ночное время, Вт | < 1 |
| Номинальное значение входного напряжения постоянного тока | 710 В |
| Максимальное значение входного напряжения постоянного тока | 1000 В |
| Выходное напряжение переменного тока (номинальное) | 1 NPE 230 В |
| Частота | 50/60 (45-65) Гц |
| Подключение по WLAN / Ethernet | Fronius Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON) |
| Подключение постоянного тока DC | МС4 |
| Максимальный входной ток МРРТ | 12 А |
- Цена: 75 201 ₴

