Інвертор мережевий Fronius Eco 27.0 - 3 (27кВт, 3 фазы,1 трекер)

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Мережеві інвертори австрійської компанії Fronius мають компактні розміри, легкі за вагою. Система монтажу SnapINverter спрощує встановлення, а підтримка Wi-Fi – керування процесами.
Властивості австрійських інверторів Fronius
- можливість оновлення ПЗ через USB-порт
- високі показники ККД (не меньше від 97%)
- сучасний дизайн з гафічним LED дисплеєм
- функція збереження даних, WLAN інтерфейс
Застосування Fronius інверторів
Залежно від потужностей приладу, інвертори Fronius використовують у побутових та виробничих сонячних енергетичних системах .
Інвертор Fronius ECO
Потужний трифазний мережевий інвертор Fronius ECO має інтелектуальне керування завдяки інтерфейсу WLAN або Ethernet, клас захисту IP66, що дозволяє зовнішній монтаж. Його вбудований «розум» здатний забезпечити ККД на рів ні 98-99%.
Властивості Fronius ECO
- нова система DPM пошуку глобальної точки
- високотехнологічний WLAN інтерфейс
- вебсервер зі сховищем даних статистики
- зручна система монтажу SnapINverter
Застосування мережевого інвертора Fronius ECO
Перший «суперрозумний» прилад на ринку інверторів, Fronius ECO(25-27Вт) використовують у сонячних енергокомплексах виробничіх потужностей.
Купити інвертор Fronius ECO можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fronius |
| Страна производитель | Австрия |
| Степень защиты IP | 66 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| КПД, не менее | 98.3 % |
| Защита от перегрева | Да |
| Число фаз питания | 3 |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Номинальная мощность | 27000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 725 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Длина | 225 мм |
| Вес | 35.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Охлаждение | Регулированое воздушное охлаждение |
| Количество подключений постоянного тока | 6 |
| Тип подключения сети | Клеммная колодка 2.5-16 мм² |
| Максимальный ток короткого замыкания (MPP1/MPP2), А | 71.6 |
| Количество МРРТ контроллеров | 1 |
| Потребление в ночное время, Вт | < 1 |
| Максимальный входной ток (Idc max 1 / Idc max 2), А | 47.7 |
| Напряжение сети, В | 3~NPE 400/230 или 3~NPE 380/220 (+20%/-30%) |
| Максимальное входное напряжение (Udc max), В | 1000 |
| Номинальный ток | 40,9 / 39,1 А |
| Частота | 50/60 (45-65) Гц |
| Тип подключения фотомодулей | 6×DC+и 6×DC- винтовые клеммы 2.5-16 мм² |
| Стартовое напряжение (Udc start), В | 650 |
| Номинальное рабочее напряжение (Udc,r), В | 580 |
| Максимальная мощность фотомодулей (Pdc max), kWpeak | 37.8 |
| Минимальное напряжение на входе (Udc min), В | 580 |
| Коэффициент мощности (cos φac,r) | 0 - 1 ind. / cap. |
| Рабочее напряжение (Umpp min – Umpp max), В | 580-850 |
- Цена: 154 335 ₴

