Інвертор ABB UNO-2.0-TL-OUTD

Шведсько – швейцарська компанія ABB має широку виробничу та ІТ мережу по всьому світу, що створює високотехнологічні прилади. Мережеві інвертори АВВ виробляє 1 та 3 фазні, що вирізняються високим ККД та довготривалою стабільною роботою.
Властивості інверторів АВВ
- сумістність із зовнішніми погодними датчиками
- стабільна робота по «зеленому» тарифу
- можливість електронного дистанційного керування
- незалежні МРР трекери для різнокерованих модулів
Застосування АВВ мережевих інверторів
Мережеві інвертори ABB використовуються, залежно від потужності та опцій, у побутових та виробничих цілях для сонячних електростанцій, що працюють за «зеленим тарифом».
Інвертор ABB UNO
UNO – найменший зовнішній інвертор від швейцарської компанії АВВ з одним контролером МРРТ та жодного трансформатора. Його ККД складає 96,3%, а монтуватись може навіть на даху.
Властивості ABB UNO інвертора
- надійний, витримує суворі погодні умови
- зрозуміла графіка LCD дисплея
- простий монтаж
- герметично захищений корпус
Застосування побутового інвертора ABB UNO
Мережевий інвертор UNO призначений для невеличких за потужністю сонячних електростанцій переважно побутового використання.
Купити інвертор АВВ UNO можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
У модифікації ABB UNO-2.0-TL-OUTD-S є DC перемикач.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ABB |
| Страна производитель | Италия |
| Степень защиты IP | 65 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Номинальный ток | 16 А |
| КПД, не менее | 97.3 % |
| Защита от перегрева | Да |
| Число фаз питания | 1 |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| Защита от перегрузок | Да |
| Номинальная мощность | 2000 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 553 мм |
| Ширина | 418 мм |
| Вес | 12 кг |
| Длина | 175 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диапазон напряжений MPP | 200-470 В |
| Частота | 50/60 Гц |
| Номинальное входное напряжение | 400 В |
| Пусковое входное напряжение DC | 100...300 V |
| Рабочее напряжение, В | 0.7xVstart...580 |
| Максимальное входное напряжение | 520 В |
| Тип охлаждения | естественная конвекция |
| Количество МРР-трекеров | 1 |
| Собственное энергопотребление (ночью) | < 0.6 Вт |
| Максимальное входное напряжение DC | 600 В |
| Диапазон выходных напряжений | 180-264 В |
| Модифікація | ABB UNO-2.0-TL-OUTD-S |
- Цена: 45 918 ₴

