Інвертор ABB TRIO-27.6-TL-OUTD-400

Шведсько – швейцарська компанія ABB має широку виробничу та ІТ мережу по всьому світу, що створює високотехнологічні прилади. Мережеві інвертори АВВ виробляє 1 та 3 фазні, що вирізняються високим ККД та довготривалою стабільною роботою.
Властивості інверторів АВВ
- сумістність із зовнішніми погодними датчиками
- стабільна робота по «зеленому» тарифу
- можливість електронного дистанційного керування
- незалежні МРР трекери для різнокерованих модулів
Застосування АВВ мережевих інверторів
Мережеві інвертори ABB використовуються, залежно від потужності та опцій, у побутових та виробничих цілях для сонячних електростанцій, що працюють за «зеленим тарифом».
Інвертор ABB TRIO
Лінійка швейцарських високопродуктивних інверторів ABB TRIO має підвищений коефіцієнт перетворення, що виражається у показнику ККД 98,2%, вхідна напруга – 400В. Контролери заряду МРРТ є незалежними та дозволяють керувати двома різнонаправленими модулями.
Властивості ABB TRIO
- зрозуміла графіка LCD дисплею
- без електролітичних конденсаторів
- довгий термін експлуатації
Застосування інвертора ABB TRIO
Мережеві інвертори серії ABB TRIO використовуються у побутових та виробничих цілях для сонячних електрокомплексів, що працюють за «зеленим тарифом».
Купити ABB TRIO інвертор мережевий можна у інтернет – магазині “SolarBud”.
Кількість входів постійного струму пари для кожного mppt 1 (4 in -S2X, -S2F, -S1J, -S2J версіях).
Вхідний сигнал над захист від напруги струму для кожного mppt функції -S2X, -s1j ЗА і -S2J версії -S2X: Type 2; -S1J, -S1J: Type 1+2.
Вихід захист від перенапруги у S2X версії 4 (Type 2).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ABB |
| Страна производитель | Италия |
| Степень защиты IP | 65 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Номинальный ток | 64 А |
| КПД, не менее | 98.2 % |
| Защита от перегрева | Да |
| Число фаз питания | 3 |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| Защита от перегрузок | Да |
| Номинальная мощность | 30000 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1061 мм |
| Ширина | 702 мм |
| Вес | 75 кг |
| Длина | 292 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Рабочее напряжение, В | 0,7×Vstart…950 (мин. 200) |
| Тип инвертора | Бестрансформаторный |
| Диапазон рабочего напряжения, В | 320-480 |
| Количество МРР-трекеров | 2 |
| Максимальный ток / Максимальный ток на МППТ трекер, А | 64,0 / 32,0 |
| Тип охлаждения | естественная конвекция |
| Номинальное напряжение, В | 400 |
| Метод монтажа | настенный |
| Пусковое напряжение, В | 430 (adj. 250...500) |
| Тип подключение к сети | 3-фазы 3W+PE или 4W+PE |
| Максимальное напряжение, В | 1000 |
| Максимальная мощность на MPPT-трекер, макс. дисбаланс между MPPT-трекерами | 16000 Вт [500 В≤VMPPT≤800 В] |
| Модифікація | ABB TRIO-27.6-TL-OUTD-S1J-400 |
- Цена: 191 324 ₴

