Інвертор ABB PVI-12.5-TL-OUTD (12,5кВт, 3 фазы)

Шведсько – швейцарська компанія ABB має широку виробничу та ІТ мережу по всьому світу, що створює високотехнологічні прилади. Мережеві інвертори АВВ виробляє 1 та 3 фазні, що вирізняються високим ККД та довготривалою стабільною роботою.
Властивості інверторів АВВ
- сумістність із зовнішніми погодними датчиками
- стабільна робота по «зеленому» тарифу
- можливість електронного дистанційного керування
- незалежні МРР трекери для різнокерованих модулів
Застосування АВВ мережевих інверторів
Мережеві інвертори ABB використовуються, залежно від потужності та опцій, у побутових та виробничих цілях для сонячних електростанцій, що працюють за «зеленим тарифом».
Інвертор ABB PVI
Сучасний мережевий інвертор швейцарської компанії АВВ PVI має три фази, вхідну напругу 400В, ККД майже 98%. Сповіщення про продуктивність процесу викладається на LCD екран.
Властивості ABB PVI інвертора
- можливість дистанційного керування
- легкий монтаж, зрозуміле під’єднання
- швейцарська якість – тривала експлуатація
Застосування мережевого інвертора ABB PVI
Інвертори трифазні PVI виготовлено для побутового використання за «зеленим тарифом». Вони мають потужність та можливості виробничих. Продуктивність, стабільність їх праці можна контролювати дистанційно.
Купити інвертор АВВ PVI можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
У модифікації ABB PVI-12.5-TL-OUTD-FS номінальність запобіжника gPV / 1000 V / Max. 20.0 A
У модифікації ABB PVI-12.5-TL-OUTD-S вимикач постійного струму Max. 32.0 A / 1000 V.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ABB |
| Страна производитель | Италия |
| Степень защиты IP | 65 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Номинальный ток | 36 А |
| Защита от перегрева | Да |
| КПД, не менее | 97.7 % |
| Число фаз питания | 3 |
| Номинальная мощность | 12500 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 716 мм |
| Ширина | 645 мм |
| Вес | 41 кг |
| Длина | 224 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диапазон рабочего напряжения, В | 320-480 |
| Тип подключение к сети | 3-фазный 3W+PE или 4W+PE |
| Тип инвертора | Бестрансформаторный |
| Рабочее напряжение, В | 0,7×Vstart…850 (min200) |
| Количество МРР-трекеров | 2 |
| Тип охлаждения | естественная конвекция |
| Номинальное напряжение, В | 400 |
| Метод монтажа | настенный |
| Пусковое напряжение, В | 360 (adj. 250...500) |
| Максимальный ток / Максимальный ток на МППТ трекер, А | 36,0 / 18,0 |
| Максимальное напряжение, В | 900 |
| Максимальная мощность на MPPT-трекер, макс. дисбаланс между MPPT-трекерами | 8000 Вт [445 V≤VMPPT≤750 В] |
| Модифікація | ABB PVI-12.5-TL-OUTD-FS |
- Цена: 103 634 ₴

