Інвертор ABB PRO-33.0-TL-OUTD-400 (33кВт, 3 фазы)

Шведсько – швейцарська компанія ABB має широку виробничу та ІТ мережу по всьому світу, що створює високотехнологічні прилади. Мережеві інвертори АВВ виробляє 1 та 3 фазні, що вирізняються високим ККД та довготривалою стабільною роботою.
Властивості інверторів АВВ
- сумістність із зовнішніми погодними датчиками
- стабільна робота по «зеленому» тарифу
- можливість електронного дистанційного керування
- незалежні МРР трекери для різнокерованих модулів
Застосування АВВ мережевих інверторів
Мережеві інвертори ABB використовуються, залежно від потужності та опцій, у побутових та виробничих цілях для сонячних електростанцій, що працюють за «зеленим тарифом».
Інвертор ABB PRO
Потужний мережевий інвертор виробництва швейцарської компанії АВВ. Має три фази, вхідна напруга – 320-480В, LCD дисплей, ККД 98,3%. Вбудовані 2 незалежні МРРТ контролери, не мають електролітичних конденсаторів.
Властивості ABB PRO-33.0-TL-OUTD-400 інвертора
- надійне довготривале використання
- зрозуміла графіка LCD дисплею
- ідеальний для сонячних електростанцій
- підтримка різнонаправлених модулів одночасно
Застосування інвертора ABB PRO
Інвертор ABB PRO призначений для перетворення току на при домових та промислових електростанціях, що виробляють енергію за «зеленим тарифом».
Купити інвертор ABB PRO-33.0-TL-OUTD-400 можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
У модифікації ABB PRO-33.0-TL-OUTD-S-400 є перемикач DC.
У модифікації ABB PRO-33.0-TL-OUTD-SX-400 є перемикач DС та запобіжник DC.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ABB |
| Страна производитель | Италия |
| Степень защиты IP | 65 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Номинальный ток | 58 А |
| КПД, не менее | 98.3 % |
| Защита от перегрева | Да |
| Число фаз питания | 3 |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| Защита от перегрузок | Да |
| Номинальная мощность | 33000 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 740 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Вес | 66 кг |
| Длина | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Рабочее напряжение, В | 580...950 |
| Тип инвертора | Бестрансформаторный |
| Диапазон рабочего напряжения, В | 320-480 |
| Количество МРР-трекеров | 1 |
| Максимальный ток / Максимальный ток на МППТ трекер, А | 58 |
| Тип охлаждения | принудительное |
| Номинальное напряжение, В | 400 |
| Метод монтажа | настенный |
| Пусковое напряжение, В | 610 |
| Тип подключение к сети | 3-фазы 3W+PE или 4W+PE |
| Максимальное напряжение, В | 1100 |
| Максимальная мощность на MPPT-трекер, макс. дисбаланс между MPPT-трекерами | 33700 Вт |
| модифікація | ABB PRO-33.0-TL-OUTD-S-400 |
- Цена: 190 261 ₴

