Мікроінвертор INV250-45EU

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інвертор AE Conversion INV250-45EU мережевий
INV250-45EU – тип мережевого мікроінвертора, що може монтуватись безпосередньо на сонячну панель та не потребує окремого розташування. Має контролер МРРТ. Вхідна напруга 18В – 45В, вихідна – 240В, продуктивність – 93,5%.
Властивості мережевого інвертора INV250-45EU
- швидке повернення витрачених коштів
- синхронізація з електромережею
- безвідмовна якісна конструкція
Застосування Інвертора AE Conversion INV250-45EU
Мережевий інвертор, здатний безперервно на пртязі всього терміну використання перетворювати ток із постійного в змінний для живлення приладів та підключення до електромереж.
Купити мережевий інвертор AE Conversion INV250-45EU можна у інтернет – магазині “SolarBud”.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Номинальный ток | 11 А |
| Защита от перегрева | Да |
| Число фаз питания | 1 |
| КПД, не менее | 93.5 % |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Номинальная мощность | 250 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 66.5 мм |
| Ширина | 267 мм |
| Вес | 2.5 кг |
| Длина | 314 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Частота | 50 Гц/60 Гц Гц |
| Диапазаон MPPT, В | 20-40 |
| Входное напряжение, В | 18-45 |
| Выходное напряжение, В | 240 |
- Цена: 17 910 ₴

