Інвертор для сонячних батарей AWV-600W

Мережеві інвертори Altek on-grid
Відоме підприємство Altek виробляє цілий ряд перетворювачів сонячної енергії в електричну за допомогою останніх розробок в області альтернативної енергетики. Інвертори системи on-grid вимагають підключення до мережі, але за непередбачених ситуацій можуть короткий час працювати автономно. Також мають захист від зворотного току, перезаряду, низької напруги, короткого замкнення. ККД – близько 90%.
Властивості інверторів Altek on-grid
- відмінне співвідношення ціна – якість
- автоматичне розпізнання вхідної напруги
- термоконтроль (робочий діапазон -25+70)
- свтлодіодне освітлення, охолодження – вентилятор
Застосування мережевих Altek on-grid інверторів
Використовуються мережеві інвертори on-grid торгової марки Altek для безпосереднього під’єднання до ФЕМ мереж з метою перетворення постійного току сонячних енерго пристроїв на перемінний для приладів виробничих та побутових. Однаково якістно працюють із фотомодулями та вітротурбінами. Легко монтуються, вирізняються тривалим терміном ефективної експлуатації.
Придбати мережеві інвертори Altek on-grid завжди можна в інтернет – магазині компанії “SolarBud”.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Altek |
| Страна производитель | Китай |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Номинальный ток | 50 А |
| КПД, не менее | 85 % |
| Частота | 50 Гц |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Номинальная мощность | 600 Вт |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 53 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Длина | 210 мм |
| Вес | 1.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Смещение фазы | <2% |
| Диапазон входного напряжения постоянного тока | 22-60 В |
| Коэффициент мощности | >97,5% |
| Охлаждение | Вентилятор |
| Электромагнитные характеристики | EN 61000-6-3:2007 EN61000-6-1:2007 |
| Распределительная сеть | EN 50178+EN 62109-1+VDE0126-1-12 |
| Диапазон выходного напряжения переменного тока | 230 В (190-260 В) |
| Сетевое детектирование | DIN VDE 1026 UL1741 |
| Мощность в режиме ожидания | 2-3 Вт |
| Напряжение МРРТ | 24-48 В |
| Полный коэффициент гармоник | <5% |
| Защита | Автономная работа; короткое замыкание; обратное соединение; низкое напряжение; перенапряжение; защита от чрезмерного повышения температуры |
| Максимальная выходная мощность | 650 Вт |
- Цена: 7 463 ₴


