Акумуляторна батарея ALVA AS12-60

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аккумуляторна батарея Alva AS12-60
В акумуляторних батареях ALVA AS використано технологію GEL. Це свинцево – кислотні акумулятори клапанно – рекомбінаційного типу, що не потребують обслуговування, герметичні. Ємність 60-200А/ч, напругою 12В, клема – болт М6. Період експлуатації 15 років.
Властивості акумулятора Alva AS12-60
- низький саморозряд, стійкість до глибокого розряду
- можливість праці у різних положеннях
- не виділяє небезпечних речовин
- вібростійкість
Застосування Alva AS12-60 акумуляторної батареї
Акумулятори ALVA AW12-60 використовують в системах відновлюваної енергетики, радіозв’язку, телекомунікацій, безперервного живлення тощо.
Купити ALVA AS12-60 акумулятор можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alva |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 60 А·ч |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Напряжение | 12 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 22.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты | 350х170х180 мм |
| Расчетный срок службы | 15 лет - зависит от режима использования |
| Тип клем | болт М6 |
- Цена: 6 345 ₴

