Акумуляторна батарея ALVA AD12-150

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторні батареї ALVA AD12-150
Акумулятори японської лінійки ALVA AD12 вирізняються терміном експлуатації 12 років без обслуговування. Їх створено за допомогою технології AGM, коли рідка форма електроліту змінюється абсорбованою. Клема – болт М8, напругою 12В, ємністю 60-200А\ч.
Властивості акумулятора ALVA AD12-150
- захист від глибокого розряду
- вібростійкість
- низький саморозряд
- система, що виключає мікрозамиканння
Застосування ALVA AD12-150 батареї акумуляторної
Використання акумуляторів ALVA AD12-150 сьогодні актуальне в багатьох сферах. Таких, як ІТ, охоронні системи, протипожежні, теле-, радіокомунікації тощо.
Купити ALVA AD12-150 акумулятор можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alva |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 150 А·ч |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Напряжение | 12 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 45 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты | 483x170x241 мм |
| Расчетный срок службы | 12 лет - зависит от режима использования |
| Тип клем | болт М8 |
- Цена: 13 688 ₴

