Акумуляторна батарея ALVA AD12-60

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторні батареї ALVA AD12-60
Акумулятори японської лінійки ALVA AD12 вирізняються терміном експлуатації 12 років без обслуговування. Їх створено за допомогою технології AGM, коли рідка форма електроліту змінюється абсорбованою. Клема – болт М6, напругою 12В, ємністю 60-200А\ч.
Властивості акумулятора ALVA AD12-60
- захист від глибокого розряду
- вібростійкість
- низький саморозряд
- система, що виключає мікрозамиканння
Застосування ALVA AD12-60 батареї акумуляторної
Використання акумуляторів ALVA AD12-60 сьогодні актуальне в багатьох сферах. Таких, як ІТ, охоронні системи, протипожежні, теле-, радіокомунікації тощо.
Купити ALVA AD12-60 акумулятор можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alva |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 62 А·ч |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Напряжение | 12 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 21 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Расчетный срок службы | 12 лет - зависит от режима использования |
| Тип клем | болт М6 |
| Габариты | 350х170х180 мм |
- Цена: 5 937 ₴




