Акумуляторна батарея ALVA AW12-200

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторні батареї ALVA AW12-200
Акумуляторні батареї ALVA AW вироблено за технологією AGM, що передбачає заміну звичайного рідкого електроліту з вмістом кислоти на пористе скловолокно, просочене ним і розташоване поміж свинцевих електродів. Розраховані на 10 років служби без обслуговування. Клема болт М5, ємність 200а/ч, напруга 12В.
Властивості акумуляторів ALVA AW12-200
- клапан – запобіжник, герметичний корпус
- максимальне використання, мінімальний саморозряд
- міжнародний стандарт горючості
- стійкість до глибокого розряду
Використання батареї акумуляторної ALVA AW12-200
Акумулятори ALVA AW12-200 використовують в системах відновлюваної енергетики, радіозв’язку, телекомунікацій, безперервного живлення тощо.
Купити ALVA AW12-200 акумулятор можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alva |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 200 А·ч |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Напряжение | 12 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 62.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Расчетный срок службы | 10 лет |
| Тип клем | болт М8 |
| Габариты | 522x240x219 мм |
- Цена: 17 132 ₴



