Бак накопичувальний ATMOSFERA (Польща) 200л. 2 т/о


Бак накопичувальний «Атмосфера» (Польща) 200л, 2 т/о
Бак накопичувальний для систем опалення і гарячого водозабезпечення «Атмосфера» вироблено в Польщі. Має місткість 200 л, робочий тиск – 6,0(бар), непрямий спосіб нагріву за наявності 2 теплообмінників і якісне двошарове термостійке емальоване покриття, що добре захищає від іржі. Ефективність нагрівання - до 480 л на годину. Енергоефективність класу «В» за європейськими стандартами.
Властивості накопичувального бака «Атмосфера» 200л
- надійна внутрішня і зовнішня термоізоляція
- потужний спіральний теплообмінник
- магнієвий анод, керамічна емаль
- довготривалий строк експлуатації
Застосування накопичувального баку Атмосфера 200 л 2т/о
Висококласний накопичувальний бак «Атмосфера» має 2 потужних теплообмінника із магнієвим анодом для підігріву і збереження протягом тривалого часу води у гарячому стані. Використовується, як для систем опалення, так і для гарячого водопостачання. Завдяки великій зігріваючій поверхні теплообмінника, має потужний швидкий підігрів води від +5 до + 90 С°. Через зовнішню ізоляцію з поліуретанової піни та обшивки м’яким матеріалом «skay» яскравого помаранчового кольору гаряча вода всередині довго не охолоне.
Компанія «Атмосфера» значно подовжила термін експлуатації баку завдяки використанню магнієвого аноду, здатного притягувати частки осаду, аби не забруднювались стінки. Додатковий захист – керамічна емаль покриття, що витримує температуру до +850 С°.
Інсталляція накопичувального баку «Атмосфера» із теплообмінником на 200 літрів здійснюється вертикально, згідно параметрів, вказаних у детальній інструкції з експлуатації. Бажано довірити таку відповідальну справу сертифікованим працівникам сервісу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atmosfera |
| Страна производитель | Польша |
| Максимальное давление теплообменника | 6 бар |
| Максимальная температура в баке | 90 град. |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Общая площадь поверхности теплообменника | 4.4 кв.м |
| Общая мощность теплообменника | 34.3 кВт |
| Максимальное давление в баке | 6 бар |
| Материал бака-аккумулятора | Углеродистая сталь |
| Состояние | Новое |
| Максимальная температура теплоносителя в баке | 90 град. |
| Объем бака | 194 л |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Встроенный бак ГВС | Нет |
| Материал изоляции | Полиуретан |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Вес | 97 кг |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1250 мм |
| Диаметр (без изоляции) | 500 мм |
| Толщина изоляции | 50 мм |
- Цена: 26 337 ₴

