Термосифонна система RРB 58-1800-30,300 л

Призначення такої термосифонної системи - це сонячний нагрів води на дачі, котеджі, міні-готелі в осінній, весняний, а також літній період.
Установка складається з акумулюючого бака, заливного бачка і вакуумних трубок Heat pipe. Вода в ємності нагрівається контактуючи з кінчиком мідного теплообмінника вакуумної трубки. Нагріті шари води постійно змішуються з холодними досягаючи температури до 60°С. Підготовлену воду вже відразу можна направляти по трубах споживачу за допомогою насосної групи або під власним тиском стовпа рідини. Закачування води в накопичувальний бак може відбуватися за допомогою насоса або ручних механізмів.
У баку також передбачені входи для підключення: групи безпеки, датчика температури, магнієвого анода, фланець під ТЕН, механічного зворотного клапану.
Термосифонний сонячний колектор - це найкраще рішення для сезонного нагріву води.Термін користування геліосистеми RNB складає більше 25 років. Ця сонячна система нагріву води дуже проста в обслуговуванні та монтажі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Атмосфера |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коллектора | Вакуумный |
| Режим использования | Сезонное |
| Количество трубок | 30 шт |
| Способ монтажа | Горизонтальный |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Срок службы | 25 лет |
| Тип вакуумной трубки | Heat-pipe |
| Угол наклона | 45 град. |
| Параметри трубок | |
| Внешний диаметр трубок | 58 мм |
| Длина трубок | 1800 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал теплообменника | медь |
| Толщина стенки внутреннего бака | 0.41 мм |
| Емкость системы | 300 |
| Дополнительная комплектация | электрический ТЭН |
| Полная емкость системы | 300 л |
| Изоляция бака | Пенополиуретан. толщина: 55мм |
| Рама | Окрашенная сталь, с гальваническим покрытием. Усиленной конструкции на кручение. Толщина стали: 1,5мм. |
| Диаметр внутреннего бака | 360 мм |
| Толщина стенки внешнего бака | 0.31 мм |
| Материал внешнего бака | окрашенная сталь |
| Материал внутреннего бака | пищевая нержавеющая сталь SUS304/2B |
| Производительность | 300 л/сутки |
| Диаметр внешнего бака | 470 мм |
| Принцип работы | Безнапорная |
- Цена: 67 095 ₴


